7.nädal ja hakkasin ise mullivett tegema

Nädal oli aktiivne. Neli trenni ja 50+ liigutud kilomeetrit. Võib rahul olla. Kaal on vist ka allapoole liikuma hakanud, igaljuhul tunnen ennast saledamana 🤗.

Ilusamana ka. See on rantjee olemise juures suur pluss, et on aega magada, on aega treenida ja on aega tervislikult süüa. Nahk on ilus ja meel rahulik. Mida veel võiks tahta eks🙄.Mul on pikemat aega vastukarva igasugu plastikpudelites jookide ostmine. Mitte, et ma kardaks plastiku mürgutust. Ei ei. Ma võin kasvõi raudnaelu sùùa, pole mingi probleem aga lihtsalt see pakendite hunnik mis igapäevaselt tekib on õudne. Iga paari päevaga kott prügi. Pole ju vaja niipalju räpmsu toota. 

Kilekoti võtan poes ainult hädajuhul. No pole ju mõtet ühte sidrunit ja ühte õuna eraldi pakkida. Kahjuks ei ole ma veel niikaugele jõudnud, et käiks poes oma pakendid kaasas ja  loobuks üldse kilekottidest, kuid loodan ikka, et ühel päeval jõuan sinnamaani.

Kuid selle limonaadi juurde nüüd- sõbrapäeval kui koju jõudsin ootas mind väga praktiline kingitus - mulliveemasin. Olen seda poes varem vaadanud aga siis oli Toomas kindel, et me ei osta seda, kuna meil on köök täis erinevaid masinaid, mida me ei kasuta ja pole mõtete neid juurde tuua. Kuid nüüd tuli tal endal mõte, et mul on kindlasti vaja mullimasinat ning nii ma selle saingi 😁.

Super hea asi. Esmalt tegin kohe sidrunivett kerge mullgiga. Pressid poole sidruni mahla, lisad vee, lased mulli sisse ja ongi suurepärane jook valmis. Ei midagi keerulist.

Edasi tegin värskat ehk siis panin vette natuke roosat soola, mull sisse ja maitseb täitsa nagu värska. Väga hea. Kui kellegil tekib küsimus, et kust ma vett saan, siis see jookseb meil kraanist 🙄. Tartus Karlovas on kraanivesi väga hea ja igati joogikõlblik.

Nüüd üritan fantat teha. Alguses proovisin apelisinimahlaga aga tuli natuke mõru. Ise pressitud mahlaga on tunduvalt parem. Päris fanta maitset pole veel kätte saanud aga asi võib olla selles, et ma ei kasuta kunagi kuskil suhkrut. Poe toodetes on nagunii igalpool suhkrut vaba käega visatud, nii et ise juurde veel panna oleks liig mis liig. Kui mul on vaja kuskile magusat maitset anda, siis kasutan kas mett või steviat aga no fantas on kindlalt veerand pudelit lihtsalt suhkrut. Kuid värskelt pressitud apelsin, vesi ja mull annavad suht fantalaadse joogi välja ning polegi seda suhkruhunnikut vaja sinna panna. Selline uudis siis😊.

Mõnusat uut nädalat ja 24ndal tehke midagi põnevat, mitte ärge vahtige telekast kostüümiparaadi. Minge terviserajale, külla ja olge ise ilusad😘. Mul on uus seelik õmbluses ja loodan sellega juba laupäeval ringi iluleda😁.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?