8.nädal. Kassin peale pidustusi.

Pidustused läbi. Mul on lihtsalt õudne olla. Ma tahaks öelda, et gripp aga tegelikult on see hoopis liigse  viina haigus. Laupäeva õhtul sai mõnusalt viina visatud ja kogu pühapäeva surin vaikselt voodis. Nüüd on esmaspäev ja mul ikka veel pea valutab. Ma ei joo enam kunagi😣. Ausõna🙄. Kuigi nih mis ma ikka valetan. Kindel on see, et Tais ma seda mohhitoämbrit lihtsalt pean proovima, kuigi ma, kindlasti on seda ka no alcohol😶.

 Kuidas siis niimoodi juhtus? Kõik sai alguse sellest, et mul oli jube külm. Hommikul olin kaks tundi rivustusel ja mul oli nii kylm, et olin üsna kindel, et see jääb mu viimaseks päevaks. Lihtsalt seisin ja ootasin millal valgust ja tunnelit nägema hakkan.

 Kui lõpuks koju jõudsin siis tegin mitu suur tassi teed jäägriga ning olin pikalt kuuma dussi all. Soojem ei hakanud.  Pärast läksime kylla ja seal jõin viina, soojarohuks. Lõpuks  sain nö sooja sisse ja siis hakkas juba viin maitsema (kui selline asi saab maitseda..limps või jäätisekokteil saab maitseda😉) aga tulemuseks oli kahepäevane peavalu ja külm higi jookseb mööda siiani selga. Prrr😣.

Mul on alkoholiga üldse nii, et pärast põen niikaua, et pole üldse mõtet puutuda.
Selline joodiku kahetsus siis🙄. 

Seda presidendi vastuvõttu ja seda tralli ma ei vaadanud. Ei ole kunagi vaadanud. Mu meelest on see kätlemine üks maailma kõige igavam saade. No miks peaks keegi tundide viisi vaatama, kuidas inimesed kätt suruvad? Kontserdi kohta oli fbs igasugu arvamusi. Kokkuvõtteks sain aru, et oli kole ja hirmus itk ning hala. Siis ei hakka järele ka vaatama, mul on endaga piisavalt hala hetkel, et juurde pole vaja😉.

Trenni tegin eelmisel nädala kolm korda. Jõusaalis käisin. 

Kaalunud siiani ei ole ja ei plaani ka. Kindel on see, et nagu grammi alkoholi jood, mõjub see kohe kehakaalule laastavalt. Eks nädala sees käin kaalul ka ära.

Homme vast on juba kenam olla. Onju🤗.
Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?