Ei saa me läbi Lätita

Mina olen üks neist, kes on Läti alkorallit põlglikult kõrvalt vaadanud. Ma ei joo niipalju, et ei jõuaks poest osta, olen koguaeg kinnitanud.

Laupäeval tundsin, et haigus tuleb sisse. Kui õigel ajal jaole saada on kõige parem kohe kuum rummitee sisse kihutada. Kuna kodus rummi polnud, siis läksin poodi ostma. Suur oli minu hämming, kui liiter rummi maksis 32 eurot. Viimati ostsin ma 9.90ga. Seda kûll vist laevalt. Natukese paljuvõitu tundub see 32 raha. Muidugi hakkasin ma mõistma miks kõrtsis rummikoksid üle mõistuse kalliks on muutunud.

Mul on küll niipalju raha, et pudel kätte saada aga no ihnsus lõi välja. Ma ju ei tahtnud seda osta, et ennast haigeks juua (mis on hinnatõusus mõte vist, et seda takistada) vaid ma tahtsin ennast terveks juua 😁. Seega peaks vist arst mulle talongi andma, et ma saaksin 50% soodustust 🙄?

Igaljuhul andis see tõuke, et lähen ikka vaatan ka selle Läti viinapoe üle. Suvel korra käisin seal aga siis ostsin ühe coca. Muuseas see kalli rummiga tee tegi täitsa terveks ja nii kõbusaks, et olin lätitripiks valmis🤗.

Korjasin siis sõprade tellinused kokku ja panimegi valga poole ajama. Et sõit rohkem asja ette läheks, panin endale Valka juuksuri aja ka.

Nojah sain oma liitri rummi 12 euriga ja võtsin siis igaks juhuks jäägrit ja viina ka. Kes teab millal vaja läheb😁.  Sõpradele õlut. Kui prismas oli kast aleksandrit 19.40, siis Valkas 8.90. Päris suur vahe ikka. 

Ja nii saigi minust läti alkorallija, lihtsalt seetõttu, et külm tuli sisse ja haigus hakkas tulema 😁.


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?