Ma olen koguaeg näljas

Mida külmemaks läheb, seda rohkem tahan ma süüa. See on täiesti hullumaja kui tühi mu kõht koguaeg on. Keegi peaks selle külmkapi lukku panema. Ise ma ennast takistada ei suuda. Suu käib koguaeg. Raske on olla aga ikka pean sinna pidevalt midagi toppima. Appi noh😣😣😣.

Kass on mul samasugune. Ainult sööb. Andke ainult ette. Hullult paksuks on ta läinud. Mind vist ootab sama saatus😥.

Loodan, et äkki külmaga kulutan kõik need sada tuhat kalorit ära ka mis endale sisse ajan🤔. On loogiline?

Trenni ka ei viitsi teha. Tegelikult ma ei viitsi kodust väljagi minna. Kôige parem on olla tekihunnikus kamina ees ja võimalikult vähe liigutada.

Kas teile mõjub ka külm samamoodi?

Kommentaarid

 1. Mul toas õnneks hästi soe ja õue väga asja pole (lapsega haiguslehel) :D Nii et ei, külüm sööma ei aja, aga see kodus passimine ajab küll. Seni olen viks ja viisakas olnud (see on see, kui kontroll on "kõrgematlt" peale pandud) :D

  VastaKustuta
 2. Mul on ka külmaga mingi meeletu nälg. Ja just selliseid saiakesi ja pirukaid tahaks. Kuuma pitsat :) õnneks kodus ei ole ja poes ei julge osta. Seal on mõistus selgem kuidagi :)

  VastaKustuta
 3. Mul õnnestus saada mõni päev tagasi oma elu kõige põhjalikum toitumisnõustamine. Sõnum oli, et kui tekivad mingid meeletud isud, ei ole toitumine tasakaalus. Mõtle nüüd hoolega läbi, kuidas sul on. Nutridata on see koht, mis väga julmalt ja mustvalgelt ära näitab, kuid, mis ja mida.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Kust sellist nõustamist saab?

   Kustuta
  2. Sinu endisest töökohast. 😉
   Ivi peaks kohe-kohe ametlikult toitumisnõustaja paberi kätte saama. Aga muu info osas jään vastuse võlgu, ilmselt pead temaga ise kokkuleppeid tegema .

   Kustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?