Mida ma kunagi teinud ei ole

Ma kirjutasin hiljuti asjadest, mida sa minu kohta veel ei tea. Nüüd vaatasin, et tegelikult oli see rändteema, et mida ma kunagi teinud pole. No ma loen ikka nii nagu mina ise tahan aga teen selle teema siis ikka ka ära, et mida ma kunagi VEEL teinud pole.

Mul on olnud nii kirju elu, et ma olen paljusid asju teinud. No ma ei ole söönud kuivatatud rotte ja pääsupesi 😁. Need on nii sùrr asjad muidugi ka. Kellel hakkaks sülg kuivatatud roti peale jooksma? 

Ma ei ole käinud Ameerikas, Austraalias ka ei ole. Uus-Guineas ka ei ole. Euroopa on mul enam vähem risti-rästi läbi käidud, edasi tuleb alles plaani võtte. Taisse lähen märtsis ja kui see lennu pikkus minusse eluaegset traumat ei jäta, siis mine tea, äkki jõuan kunagi sinna ameerikasse ka 😉. Kuigi pean ütlema, et mul pole kunagi olnud isegi mõtet, et läheks käiks usas ära🤔.

Me ei ole langevarjuga hüpanud. No ei julge. Ühel päeval vast julgen. Pean lihtsalt väga tahtma. Retrobestil vaatasin imetlusega neid kes tornist kumm sabas alla hüppasid. Äkki kunagi julgen ise ka. Tahaks küll.

Ma ei ole kunagi käinud balletti vaatamas. Ma lihtsalt ei saa sellest aru. Osavad on nad kûll aga see keerutamine paneb mul pea ringi käima.

Üks oluline asi tuli ka meelde - ma ei ole kunagi spikerdanud. Olen teinud spikrit aga kasutanud pole.

Ma ei ole iialgi ise autosse valanud aknaklaasi vedelikku ega õli😁. Usun et kui vaja saan sellega hakkama kùll aga kuna mul on nii hea mees, kes hoolitseb kõige eest mis on seotud autodega, siis mul selliste pisiasjadega pole vaja tegeleda. Tankida oskan 😁.

Rohkem ei tule meelde. Kindlasti on mõned asjad veel aga enam mitte eriti tavapärased, näiteks et ma pole kedagi killinud või kangeid narkootikume proovinud või siis saanud nobeli preemiat...ok need kõik kolm tegevust sobivad imehästi ühte lausesse😁.

Mida Sina teinud ei ole?Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?