Mõnusat sõbrapäeva ja #metoo

Head sõbrapäeva sõbrad🤗. Musid, kallid, õhupallid.

Ärge ostke roosat sodi ja olge 365 päeva aastas sõbrad ja kallistage iga päev😉.

Ma ei teagi täpselt, et kas täna on selline päev kus sõpradele kallistava karu pilte saata ja pärast mõnusalt sõbraga kõrtsi minna või on hoopis valentinipäev, kus siis tuleb oma Valentinile sydameid saata?

Eks igaüks leiab oma. Minul on lihtne, sest Toomas on mu parim sõber ja elu armastus, nii et sobivad nii karud, südamed kui ka kõrts😁. Vali mida tahad.

Ma mäletan, et käisin äkki 7.ndas klassis kus valentinipäev avastati. Igaljuhul oli meil koolis tahvel, kuhu said salaja oma silmarõõmule kirja panna. Meie ootasime seda väga, sest siis internetti ega moluraamatut ei olnud ning ei saanud like panna ja oma olemasolust märku anda. Pidid oma sydameryytlit vanemast klassist aasta otsa piidlema ning siis lõpuks oli sul võimalus oma ai lav juuu kiri ära saata. Anonyymselt loomulikult ja millegipärast olid need vanema klassi poisid nii ninakad, et ei otsinud kunagi oma salajast austajat yles😁.

Kui siit edasi minna, siis ma yhel päeval lugesin neid #metoo lugusid ja siis mul tuli elavalt meelde, et millise kohutava ahistamisega meie tegelesime. Needsamas suurema klassi poisid, meil oli igayhel endale silmarõõm välja valitud ja siis me luurasime neil ymber maja, viisime ukse taha lilli ja käisime nagu kuuvaimud igal pool sabas😁. Mul oli isegi binokkel koolikotis, et saaks kaugemalt oma ihaldusobjekti jälgida 😁.

Ma ei tea kas tänapäeva pubekad enam nii "romantilised" on, kuid meie kyll olime.

Tänapäeval oleks meid vist kinni pandud😁.

Selline sõbrapäevaheietus siis.

Olge mõnnad ja ära ainult mõtle, et peaks vaid saatke sõbrale kallistava karu pilte või veel parem, minge ja kallistage päriselt 🤗.Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?