Hakkame jälle üksteist tümitama. Alusta kohe nüüd!

Pidustused otsas. Sõim ja materdamine hakkas jälle pihta. Kõik on jälle normaalne!

Mina aastapäeva vastuvõttu ei vaadanud. Ei ole kunagi vaadanud. Ma isegi ei kujuta ette miks peaks keegi vaatama tundide viisi kuidas keegi kellegi kätt surub. Igav saade ju. Sellest ma ka aru ei saa miks on huvitav vahtida mis kellegil seljas või jalas on. Mina olen nii enesekeskne, et mind huvitavad ainult enda kleidid😁.

Selle kontserdi kohta lugesin niipalju halbu kommentaare, et ei tahtnud isegi huvi pärast järgi vaadata. Okei. Valetan natuke. Korraks mõtlesin, et vaataks aga siis ikka ei viitsinud.

Eile kuulasin raadiot ja juhtusin Kukus sellise saate peale nagu vox populi. See on täitsa pekkis ikka, kui palju vigisejaid on! Mingi mees ausõna rääkis sellist juttu...presidendi kõne oli jura ja hakkab ennast kordama juba, üks oluline ja uus sõnum oli tal ka - hoolige üksteisest rohkem. No näete see Ojasoo hakkas ühest oma töötajast hoolima, hoolis kohe niipalju et panin kaks korda jalaga. President jättis selgitamata, et mis hoolimist ta silmas pidas. No mida asja? Tõsiselt kuskil viitsib keegi sellist jama genereerida? Kuid noh viitsib. Ma ise ju oma kõrvaga kuulsin! Rääkis see mees sellise monotoonse häälega, nagu oleks paberilt maha lugenud😁.

Vox populi, my ass. 

Aga noh õhutan veel viha. Mulle ei meeldi näiteks laulusaated. Nagu eesti laual või siis see kus ennast mingiks teiseks lauljaks maskeeritakse ja siis jäljendatakse.  Siis mulle ei meeldi minu köök on parim stiilis saated. Kui onu Arvo on teeb süüa on tore vaadata aga kui kõik muudkui ohivad silmad punnis ja zürii vigiseb näiteks millimeetrise õlilaigu peale taldrikul, siis ma ei taha vaadata. Tee oma toit valmis, ytle kuidas teha ja good bay. Ülejäänud võib ära jätta.

Kindlasti on veel saateid mis mulle ei meeldi aga ei tule kohe meelde aga niikaua võite mind peksta, et mulle laulusaated ei meeldi😉.


Kommentaarid

  1. Ma ei vaata üldse telekat. Ja Ojasoo üllitis oli kohutav.

    VastaKustuta
  2. Tüüpiline Eestlane28. veebruar 2018 13:17

    Saadet ma ise ei vaadanud. Aga see oli halb.

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?