Rakvere Aqua Spa ja hullemast hullem

Minipuhkus. Millest ma puhkan? Panen käe südamele ja tunnistan, et mul pole iial niipalju tegemist olnud, kui viimasel ajal on. Natuke siin, natuke seal ja veidike kolmandas kohas 😉.

Täna oleme Rakveres. Tulime teatrisse ja ööbime Aqua spas. Mulle on see spa alati meeldinud, toad on hubased, toidud head ja saunakeskus viis pluss. Nüüd ma küll ei ole mitmeid aastaid siin käinud, aega pole olnud ja nädalalõpu hinnad on üle mõistuse kallid, et niisama ujuma tulla. Nagu ikka broneerisin booking.com kaudu. Sealt saab alati hea hinnaga ja siiani pole mul ühtegi halba üllatust olnud.
Ps. Kui tahad bookingust bronnida, siis kasuta minu koodi, saad allahindlust ka veel!
https://booking.com/s/elehan07

Saunamaailm oli sama hea nagu ikka. Üks parimaid. Ühesõnaga sama hea kõik nagu alati. Alati kindla peale minek!

Teatris käisime vaatamas komöödiat hullemast hullem. Sain põhjuse Saaremaalt soetatud kleit selga panna. No on ju ilus😉. Ise olen megalt rahul. See kleit kohe ütles mulle, et ta on minu kleit. Natuke põdesin hinda ja seda, et mul on kapp kandmata kleite täis aga ma ei suutnud vastu panna. Õieti tegin🤗.

Teater oli vaimustav. Ma naersin kogu aja nii, et pisarad jooksid. Täielik sürr ja jant, kus koguaeg juhtus midagi. Viimati sai niipalju naerda siis kui oli see kuldne aeg, kus järjest tulid oklahoma, tõrksa taltsutus ja armastus kolme apelsini vastu. Kaua aega tagasi see oli? 25 aastat? Igaljuhul väga ammu. Tõeline rõõm, et on jälle üks tükk, kus pole midagi tõsist, lihtsalt üks ebaõnnestumuste jada, mis on pagana naljakas. Ma ei hakka ümber jutustama, parem minge ise vaatama ning pärast tänate mind. Ausõna😉.

Kõik on hea🤗.

Kommentaarid

  1. Kleit on väga ilus tõesti ja ma pean ka ikka ükskors selle Rakvere spa üle vaatama 😊

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?