Saunamaratonist


Ma ei tea miks ma lubasin sinna minna. Idioot, kirusin ennast nii reedel, kui ka laupäev hommikul. No milleks seda vaja oli. Palju mõnusam oleks ju kodus keras tukkuda. Aga ei. Mul on vaja ennast ikka igale poole toppida ja alati JAH öelda😐.

Vurasime siis Otepääle kohale ja seal oli ikka väga meeleolukas rahvas koos. Kõiksugu karvaseid ja sulelisi, kõik heas tujus.

Regasime ennast ära ja oligi aeg võistlusvorm st trikoo selga tõmmata. Asaaaa krt kui külm see on 🤤. Seisad lumes, kehakatteks vaid trikoo, müts ja hommikumantel.


12.40 oli me start ja pull algas. Esimesena põrutasime kohe Sangasteasse, kus nii lossi kui ka Rukkimaja juures olid punktid. Lossi juures oli väga mõnus tunnisaun ja peale sauna pakuti tops viina ja liha. Liha oli maru hea, siiamaani ajab istutama.

Rukkimaja juures olev saun oli selline möhhh.

Edasi võtsime igasugu muid saunu kaardi järgi, mis olid erinevate turismistalude juures. Oli väga häid saunasid, kust ei tahtnudki välja minna ja oli selliseid, kust ootasid et minekut saaks.

Eriti meeldis mulle nõuka aegne saun.

Seal oli selline lugu, et istusin rõõmsalt saunas ja imetasin, et mammamia kui palju mehi. Ma pole never olnud üksinda saunas sellise toreda meestekarjaga. Läksin lõpuks välja ja vaatasin, et Kessu tuleb hoopis kuskilt teiselt poolt. Selgus, et ma istusin ja ilulesin mõnusalt hoopis meestesaunas😁.

Otepää linnaväljak oli erinevaid tünne, veo-ja haagissaunasid täis, nii et toimus selline konveier, et ruttu sisse ja välja ning edasi järgmisesse sauna.

Need jààaugud. Ütlen kohe ära, et ma pole mitte kunagi talvel ujumas käinud, seega ma olen üsna kindel, et ma ei tee seda ka seekord. Kuid never say never. Lisaks jääaukudele oli ka ùks taliujumiskoht, kus pidi 10m edasi-tagasi ujuma. Ja ma lihtsalt läksin ja tegin selle ära! Vesi ei olnud kûlm, sest väljas oli enivei kùlm. Kuid pärast nii 150m järgmisesse sauna minna oli kole. Selline tunne oli, et jalad on jää ja varbad kukuvad kohe küljest ära. Lohutasin ennast sellega, et noh saangi normaalse suurusega kingi osta, kui varbad kaotan😁.

Kokkuvõte. Lõpetasime kenasti ajas. Mõned minutid enne 17.30nt. Kõik saunad ja jääugud käisime läbi. Tore oli. Mulle meeldis.

Lubasime järgmisel aastal veel minna😁.Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?