Head naistepäeva

Postimees.ee
Lugesin ühte oma seitse aastat tagasi kirja pandud mõtet naistepäevast, kus iroonitsesin õelalt selle üle, et naistepäevast on saanud tülipüha ehk siis millised lilled ja kui kalli kingi keegi saab. Küll ma olen iroonitseja olnud🙂. Kuid kokkuvõtteks ma arvan ikka veel samamoodi, et lilletuutu pärast pole mõtet tülitseda. Kui pole lilletooja tüüp ja sina väga tahad, siis ütle et olgu toodud😉.

Muidu mina sain oma lilled päev varem kätte, sest mul on kõik päevad segi ja ütlesin Toomasele juba kolmapäeva hommikul, et palun mulle kohv voodisse tuua, kuna on ju naistepäev. Ma lihtsalt ei viitsinud voodist välja ise minna ja see oli esimene ettekääne mis pähe tuli🙄. Toomas tõi siis kohe lilled ka ära😁. Tehtud see asi.

Mul muidu isiklikult on igasugu tähtpäevadest suht suva. Ei tea ma esimest kohtumisepäeva ja pulmaaastapäeva tuletab Toomase ema igal aastal meelde. Jõulud ja jaanipäev on ainukesed tãhtpäevad, mis meeles on🙂. Neist räägitakse nii pikalt ette, et on aega meelde jääda.

Kuid mida ma teen siis täna? Vedelen voodis, siis lõuna ajal lähen sõbranjega restosse ja õhtul vast lähen teen ühe trenni.  No ja kättemaksukontor on täna, seda vaatan ning ongi päev läbi😊.

Kuidas sina naistepäeva tähistad?

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?