Kas sa sööd võid?

Foto: Unsplash
Lugesin delfist artiklit kehakaalu langetamise täielik teooria.
Kõik jutt oli nagu ikka, et joo vett, söö juurvilju ja ole motiveeritud. Ühesõnaga valmis retsepti ei olnud. Nagu ikka. Siis oli loetelu nippidest. Ilma lugemata teate neid - söö juurvilju, ära mine tühja kõhuga poodi, ära joo alkoholi jne. Kuid üllatas mind hoopis see nipp: Jätke võileibadele või/margariin määrimata või asendage see toorjuustuga. 

Mulle meeldib toorjuust, tegelikult mulle meeldib üldse igasugune juust. Kuid siin on suur aga. Minul on nii, et nagu ma või söömisest loobun lähevad küüned nõrgaks ja juuksed koledaks. Olen mitu korda proovinud ja alati on tulemus sama. Muidu on mul sellised kulliküüned, ei murdu ega midagi aga siis kui võid ei söö on õhukesed ja lähevad katki. 
Nii, et mina panen võid leiva peale ja pudrusilmaks. Ma ei tea kas või söömine tõstab kolesterooli, nagunii kõik tõstab, mis hea on. Kuid ma ei ole kolesterooli usku. Mina usun, et me ise tunneme ära mis meile hea on ja mulle on või hea!

Kuidas sinuga on? Kas sa sööd võid?

Kommentaarid

  1. Vôid ja rohkelt :) Kuigi praegu olen jätnud tervise eksperimendi korras leiva saia söömise maha nii et ka vôi söömine on vähene aga muidu olen ikka uhkelt void leivale määrinud!

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?