Kui kaardimajake kõikuma hakkab

Sain täna üsna halva uudise. Nimelt see aastane massaaźikursus, mida siin pikisilmi ootan , jääb Tartus ära. Põhimõtteliselt on mul võimalik õppima minna Tallinna. Mul ei ole küll midagi Tallinna vastu, kuid see eeldab kõiksugu lisakulusid, sest pean ju palju edasi tagasi sõitma ning lisaks kuskil ööbima ka. Tervishoiukõrgkoolis on küll ka sama kursus aga see on kaks aastat ja tuhat eurot kallim. Raha rahaks aga on suur vahe kas aasta või kaks, kui lõppetulemuseks on täpselt sama kutse saamine. 

Igaljuhul olen ma üsna kehvas tujus hetkel. Kui ma teaks tunniplaani, et on näiteks kolm pikka päeva nädalas ja siis on neli päeva vaba vms normaalne õppegraafik oleks kõik okei ja võiksin vabalt sõita, kui aga on nii nagu minu kogemus siiani erinevates koolides on olnud, siis tunnid on hajeli ja sa lihtsalt sõidada nagu loll kahe tunnipärast viis tundi edasi tagasi. Tunniplaani muidugi veel ei ole, seega pole õrna aimu ka kuidas see õppetöö olla võiks.

Ma ei tea ise ka nüüd mida edasi teha. Kindel on see, et neljapäevaks pean tegema otsuse, et kas siis lähen Tallinna või mitte. Ja mina küll ei tea, et mida teha. On siin keegi kes tahab mind aastaks enda juurde elama võtta🙄?

Muidugi oleks plaan B niisama kodus aasta lõpuni puhata ja siis plaan C kuskile tööle minna ja tavalist töölise elu edasi elada. Käid oma tunnid täis ja ootad korra aastas puhkust. Kuid just seda ma ju ka ei taha.

On keegi massaaźi-ja teraapiakoolis aastasel kursusel käinud ja oskad jagada, kui tihti õppetöö on?


Kommentaarid

  1. Internetist: "Oled oodatud Eesti Massaaži- ja Teraapiakooli avatud uste päevale, mis toimub 27.märtsil 2018 algusega kell 14:45. Saad tutvuda meie õppekavadega ja õppimise võimalustega, külastada erinevaid põnevaid õpitubasid, lõõgastuda tasuta massaažis ja palju muud!"

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Konks ongi selles, et see kursus algab ennem kui avatud uste päev on :S

      Kustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?