Kuidas sa töötuna reisid? Sms laen!

Rääkisin ühe tuttavaga ja ta oli koledalt sarkasimi täis, et noh mismõttes lähed  JÄLLE reisima, kust sa raha saad? Võtsid laenu? Smsi väää?

Imelik komme on muidugi teiste raha lugeda aga noh eks igal perel omad kombed.

Kuid laenu ma ei võtnud. Reisi ostsime üldse juba tükk aega tagasi ja tuusik.ee kaudu. Seal on alati mega head pakkumised ning siiani on kõik olnud väga super. Muuseas kui keegi ei tea, siis tuusikus saab oma reisi eest maksta kolmes osas.

Olemegi viimased aastad kõik oma reisid ainult sealt ostnud. Ilma laenuta. Seal on lihtsalt nii odav, et laenu polegi vaja😁. Ja ausalt, nende hinnad on sellised, et isegi ei viitsi hakata ise kuskilt pileteid otsima, pole lihtsalt mõtet. Elu mugav kui kõik ette taha ära tehakse. Mulle meeldib.

Igaühel on vaba õigus mind nüüd laisaks sõimata🤗. Tuld.

Mina usun, et kui midagi tahta, siis on kõik võimalik. Tahad mitte töötada aga palun. Alati on muid võimalusi. Tahan uut ametit õppida. Kes sind keelab?  Tahad kuskile reisida...no mine reisi. On oma elust kopp ees...no ela teistmoodi. Loomulikult on sada aga alati, kuid kui muudkui agade taha jääda, siis ei täitu mitte ükski soov ega unistus. Oluline on unistada ja muidugi on nii, et ega magavale kassile siiski hiir suhu ei jookse. Konn muutub ainult muinasjuttudes printsiks ja kuldkala pärismaailmas sulle niisama kolme soovi ei anna, kuid kui sa oled oma soovi või eesmärgi endale selgeks mõelnud, siis hakkadki sinnapoole tegutsema ja ühel päeval avastad, et see mida tahtsid ongi olemas😊.

Rahaga on selline imelik asi, et kui sa teda armastad, siis tema armastab sind vastu ja lihtsalt tuleb. No muidugi pead natuke midagi tegema ka, päris nii ei ole, et taevast hakkab raha sadama ja sinul pole muud muret kui rehitse aga raha kokku. Kuid tulevad igasugu võimalused, kustkaudud raha tuleb. Järeleproovitud. Töötab nagu kellavärk.

Kuid see selleks. Tegelikult mind sügavalt hämmastab inimeste teiste raha lugemise ja elu elamise oskus. Esmalt tuleks ikka oma rahakott yle lugeda ja oma elu elada. Mis vahet on mida teised teevad või mida nad tegemata jätavad?

Unista endale oma elu ja siis ela seda rõõmuga🤗.


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?