Laiskvorsti reedeõhtused heietused

http://meeldib.postimees.ee/2013/06/ma-ei-ole-laisk-2/#_
Ma peaksin oma pühapäevast koolitust ette valmistama aga ma lihtsalt ei viitsi. Tsekkin niisama fatsebuukis ja siis vahin mida huvitavat blogides on uut. No kuhu ma nii jõuan ahh? Koguaeg mõtlen, et noh vaatan natuke veel ja siis veel natuke. Ja veel natuke. No ei tule vaimu peale. Kuidas vaimu saada? Seadsin küll endale koju kena kabineti sisse, kus on kõik olemas nagu kontoris - laud, tööl, kaustariiul, printer jne, et oleks selline töötegemise tunne kui arvuti taha istud. Ei tööta. Ikka jorutan siin niisama. Trallalaaaa.

Niipalju võtsin ennast kokku, et vahetasin uue id kaardi pinid ära. Sain eile uue passi ja id kaardi kätte. ID kiip ei töötanud ja passi ujutasin eelmisel aastal Bulgaarias üle. Nüüd on kohe Tai reis ees ja lihtsalt pidin uued tegema. Lükkasin seda niikaua edasi kui vähegi võimalik. Lihtsalt ei tahtnud seal järjekorras passida. Lõpuks muidugi ikka pidin, sest aeg peksis halastamatult jalaga tagumikku.Tai päikeseni  on veel 21 päeva. Jeeeee eks. Kuigi see lennu pikkus ausaltöeldes kohutab mind. Ma üle viie tunni kohe kuidagi lennata ei taha.

Mis on tore - pidin elama 40 aastaseks, et lõpuks näen passipildil normaalne välja :D. Siiani olen koguaeg olnud nagu mingi räme tuust rets tagaotsimiskuulutuselt. Võib muidugi olla, et vananedes on tuhmistunud mu enesekriitiline meel :D.

Nagu juba aru olete saanud pole mul tegelikult mitte midagi kirjutada. Proovin ennast nüüd kuidagi kokku võtta.  Soovitusi?


Kommentaarid

  1. 21 päeva pärast hakkad ennast hullusuti koguma ja 33 päeva pärast oled energiapomm!

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?