Ma olen lolliks läinud

Mul on viimasel ajal koguaeg hea tuju. Isegi siis kui asjad ei lähe hästi. Asi pole ravimites, sest oma kuujagu ma magan ja elan niisama. Võtan vaid vitamiine ja amiinovõihapet. Koos stessiallikaga kadus ka stress🤗. 

Kuid toon näite. Laps kirjutas, et tagurdas kellegile otsa. Pole hullu, kinnitas ta. Siis saatis pildi ja minu ilusal autol on rusikasuurune auk sees. No ikka juhtub oli kogu emotsioon mis tekkis. Mis ikka, laseme korda teha ja missiis ikka. Teema lõpetatud.

Üleüldse on selline tunne, et olen kuidagi kuulikindel. Ükskõik mida keegi ütleb, mul on nii, et nojah siis. See on sinu arvamus, las olla aga noh mina mõtlen teistmoodi sellest asjast.

Üleüldse mulle meeldivad kõik inimesed. Isegi need keda veel paar kuud tagasi lugesin ilgeteks troppideks ja muidu nõmedateks😍.

Huvitav on see, et olen hakanud unes nägema kuidas ma "vanasti" suutsin igast asjast probleemi teha. No nii kümme aastat tagasi. Viriseda, manipuleerida ja kadetseda. Nüüd näen kõike seda eriti värviliselt unes ja olen otsekui kõrvaltvaataja🤔. 

Algas see pohuissmus aastavahetusega. Aasta lõpu viimased kuud olid väga rasked ja oli igati segane aeg. Siis järsku põmm. Muidugi on vahel päevi kus ei viitsi ja ei taha aga noh siis ei pea ju. Ja ei teegi.

Selline lugu siis🤗.

Kommentaarid

  1. Siis sa oled millestki terveks saanud 😀 See, et võtaf asju rahulikult ongi normaalne ja et teisi inimesi näed hea tundega, see on veel normaalsem, sest keegi ei ole ,ega tohi olla teiste üle kohtumõistjad. See on väga hea. Rahu südames on parim. Äkki oled täiskasvanuks saanud 😂

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?