Tere kevad


Ongi kevad käes. Kevad algab pööripäevaga, mis on eriti müstiline aeg aastas. Selle aastal oli kohe näha energiapöòriseid!

Minu pööripäev algas reiki pûhistsusega. Olen aasta alguses osalenud maagilise reiki esimese astme koolitusel ja nüûd oli grand finale ehk sain pühitsuse.
Ma ei hakka siin kirjutama mis reiki on. Eks paljud teavad ja teised oskavad googeldada. Kuid ma viimasel ajal näen värve. Noh nagu aurat inimese ümber. Mitte kõigil. Mõnel näen ainult musti auke ja mõnel mitte midagi. Ise aga olen kollane. Täitsa selline ilus kollane. Kuid eile kui läks pühitsuse aeg kõik lillaks. Noh võib ju olla, et mul on eriti hea kujutlusvõime või siis olen tõesti lilla😁.

Õpetaja ütles, et mul on eriti tugev ja vägev energia, nii et nüüd peaks seda kasutama õppima. Esimese asjana tinistan ennast peenikeseks loomulikult😁.

Õhtul käisime ohvrikivile kommi viimas. See on hea kivi, kohe tunned kuidas käed soojaks lähevad ja surisema hakkavad, kui kivile pai teed.
Ja tegime lõket, et talv ära saata ja kevad vastu võtta. 
Peale seda väsisin järsku niimoodi ära nagu oleks aku tagant ära võetud. Siiani pikutan ja ei viitsi mitte kui midagi teha. Kuid ei peagi ju. Puhkan paar päeva ja võtan maru rahulikult. Kiiret ei ole kuskile ja kui keha ütleb stop, siis tuleb teda kuulata. 

Kena kevadet!

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?