14. nädal ja kevadpaast

Magamise nädal. Minul on koguaeg kohe õhtu ja päikeseloojang. Magan seda Tai ajavahet vist oma nädalajagu välja. Lihtsalt koguaeg on uni. Täitsa nii, et päevas teen mitu uinakut. Täna on teisipäev ja mina olen ikka veel unine. 

Trennis käisin eelmine nädal kaks korda ja seda ka pika hambaga. Parema meelega oleks maganud. Tuleb uuesti ennast kokku võtta ja trennitee sisse tallata. 

Söön täiesti seda mis ette juhtub ja see ei ole kohe üldse mitte hea! Saan aru kûll, et issand mida sa teed aga ei takista ennast ka😣. 

Mina olen paastuusku. Lühike paastumine on hea. Pärast on alati mega mõnus olla. Ettevõtmine on raske. Nagu jooksmisegagi. Ei viitsi minna, missiis et tead, et pärast on superluks olla. Oh seda laiskust.

Igaljuhul plaanin sellel nädala väikest paastu. Alguses plaanisin kolmepäevast aga tundub, et tuleb ühepäevane. Neljapäeval, kuna siis on kaduneljapäev. Teisipäev ja kolmapäev plaanin yle elada rasvakohvi toel st panen kohvi sisse kookoserasva. Täidab hästi kõhtu ja annab energiat. Vast saan sellest lõputust unest ka lahti.

Kindlasti mängib oma osa ka see, et ma ei tee mitte kui midagi. Mingi tegevus võiks inimesel ikka olla aga ma ei kujuta ette, et mis see olla võiks.  Ja kui aus olla, siis ega ma suurt ei viitsi ka muhvigi teha.

Lähen proovin nyyd tuba koristada.


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?