16.nädal

Nädalad lähevad nii kiiresti, et nädalakokkuvõtteid kirjutada on päris keeruline. Nagu alles eile oleks eelmise kirjutanud. 

Lühidalt on nii, et söömisega ei saa kokkuleppele. Tean küll mida ei tohi syya aga ikka söön. Näiteks tellisin pyhapäeva õhtul lampi pizzat. Väga hea pizza oli aga kaalule mõjub see täiesti laastavalt. Täiesti uskumatu noh, tean et ei tohi aga ikka teen. Nõmeeeeee.

Ma ei teagi mis selle söömahullusega ette võtta. Aga noh las hetkel olla. Sellel nädalal lähen kooli ja ex näis kuidas seal söömine on ning järgmine nädal on õppus ning siis tuleb syya seda mida antakse. Ilma valimata. Edasi tuleb see söömiskoll ketti panna. Maitsemeel on ka imelikuks muutunud. Näiteks sõin täna juustu meega 😁.

Trennid:
E - 60 min jooks
K - 60min jõusaal
P - 90 min kepikõnd

Kepikõnd oli jüriöö jooksu raames. Kui keegi tahab teada, et miks ma ei jooksnud, siis ei saanud. Põlved valutavad viimasel ajal ja on selline tunne, et peab vist arsti juurde minema. Äkki enne proovin veel hobusesalviga määrida ja loodan, et see aitab.

Kõik. Rohkem polegi midagiKommentaarid

  1. Mind on päris mitu korda aidanud see, kui ma kaloraaži guugeldan. Kui see on üle 150 kcal, siis jääb igal juhul ära.

    VastaKustuta
  2. Söömishulluse vastu aitab (vähemalt minu enda kogemuse järgi) väga hästi aktiivne tegutsemine �� Vaata nt siit, mida lahedat teha saab https://www.kingitus.ee/kingitused-kategoorias/kingitused-aktiivne-meelelahtutus

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?