Esimesed koolimuljed

Esimene sessioon on läbi. Mina ise olen ka läbi. 10-11.tunnised päevad on ikka pikad. Küll peab ütlema, et midagi ei veninud ja koolipäevad läksid väga kiiresti, kuid täna hommikul tundsin, et ma olen ikka väsinud, mis väsinud. 

Seda mina ei tea, mismoodi mina need luud ja lihased selgeks saan. Eesti keeleski on keeruline, mida siis ladina keelest rääkida 🤔. No õnneks on aega kogu suvi ehk neli kuud, et see kõik kuidagimoodi endale selgeks teha. Oleks mul nyyd ainult järjepidevust iga päev natuke õppida.

Neli päeva olid anatoomiale lisaks ka klassikalise massaaźi tunnid. Need on head tunnid, sest pool aega oled koguaeg laua peal pikali ja sulle tehakse massaaźi. Mina juhtusid paari tydrukuga, kes enam päris algaja ei olnud ja olen igatepidi ära muditud ja välja venitatud. Tunnen ennast kohe kuidagi sirgemana ning õhulisemana. 

Mulle oli see samuti kordamine, kuid eks iga õpetaja õpetab natuke omamoodi ning paar huvitavat lähenemist sain kyll juurde, seega igati kordaläinud päevad.

Nyyd tuleb vahepeal harjutada, harjutada ja veelkord harjutada.

Õppetöö oli lahe. Ei mingit tuima tuupimist. Täna oli sissejuhatus lihastesse ja vahepeal joonistasime yksteisele lihaseid keha peale 😁.
Kui sa vaatad õpikust, lihaspoisi pealt, 3D st ja siis veel maha ka joonistad, siis peaks ju midagi ikka meelde jääma eks. Lihtsalt peab.

Koju jõudes lähen kohe trenni. Erinevaid luid uurides, hakkas mul enda omadest päris kahju. Mõtle kui suurt raskust nad peavad kaasas tarima ja seda ainult sellepärast, et mina ei suuda söömist ohjata 😣. Pean kohe alla võtma! Ma lihtsalt ei saa oma luukestele niimoodi teha. Ma ei ole kunagi niimoodi mõelnud aga sääreluud käes hoides (mitte enda oma muidugi) oli mul tema pärast nii kurb meel.

Põnev oli. Huvitav oli. Loodetavasti tuleb äge ja väljakutseid täis aasta. Loodetavasti on mul jõudu see kõik läbi teha ja mitte pilli nurka visata vahepeal.  No ja loodetavasti ei kuku ma selle anatoomiaga koolist välja 😁.Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?