Kuidas mehe eest hoolitseda


Üks asi jäi mind reisilt kummitama.
Pattaya on sõna otses mõttes täis vanu (ja mitte nii vanu) valgeid mehi, kellel on noor tailanna käevangus. Mõni vanahärra on no nii tudisev, et jumal ise teab kas ta homset päeva näeb.

Samas on taadid mega õnneliku ja rahuloleva näoga. Rõõm vaadata. Ausalt.

Väidetavalt teavad just tai tydrukud, kuidas meest kõige õnnelikumaks teha. Eks seks teeb kõiki õnnelikuks ja palju sexi seda rohkem aga midagi peab ju veel olema. 

Hakkasin jälgima, et mis asi see on, mis siis mehe nii õnnelikuks teeb.

Esmalt lähedus. Kõik paarid patseerivad alati käest kinni ringi. Sellel võib olla ka praktiline põhjus, et yksteist ära ei kaotaks aga pigem arvan, et see on selline lähenduse värk. Hoia käest kinni, puuduta, poe kaissu, tee pai, kallista. Võimalusi kui palju.

Nad vaatavad meest imetleva näoga, kuulavad huviga ja naeravad lõbusalt. Väike edvistamine käib ka asja juurde.

Pisiasjad nagu tood mehele hommikusöögil kohvi lauda, paned ta rannalina toolile valmis, määrid masseerivate liigutustega õli seljale jms.

Koos seiklemine, näiteks ekstreemne rolleri - või elevandisôit.  Valikuid on siin lõputult. Kindlasti ei tasu nina kirtsutada, kui seiklus viib stripibaari. Ega õllebaari. Yldse toob ninakirtsutamine kortsud näkku😉.

Naised on alati kenad ja hoolitsetud, mitte nagu väljakutsuvalt, vaid kleidike ja lill juustes vms. Umbes nagu ilus naabritydruk kõrvalt tänavast. Ei mingeid tavalisi t särke ja veidraid elevandipykse, mida turistid armastavad kanda.

Mehed jälle vastutasuks on nagu säravad päikesed, teevad uksi lahti, aitavad oma daami tuki peale, teevad ohtralt komplimente ja on yldse härrasmehed kuubis.

Feminist nyyd kindlasti minestab mu jutu peale aga mulle tundub, et tailannad on õigel teel. Miks mitte lasta mehel ennast erakordse mehena tunda ja teda lõputult imetleva näoga vaadata?

Hakkasin mõtlema, et mina ise olen hakanud selliseid pisiasju ära unustama. Eks me oleme kaua juba koos ka olnud ja vahel on nii, et isegi peas on mingi toreda üllatuse plaan, kuid siis ikka ei viitsi. Teinekord noh ja siis làhebki juba see hea mõte meelest ära.

Ärge nyyd saage valesti aru, et ma kutsun üles mehi ümmardama. Mitte ainult. Pigem ma tuletan endale meelde, et suhet ei saa võtta kui enesestmõistetavat asja ja pisikesed asjad teevad iga päeva eriliseks.

Peaks Toomasele homme hommikul toidu voodisse viima aga kes see nii vara ärgata viitsib 😁.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?