Kuidas minust liiklushuligaan sai

Mõni päev saab ainult hullemaks minna. Eile eks kirjutasin, et ei ole minu päev noh. Õhtul tundus, et seda pãeva annab veel päästa.

Ära sõnasin. Kodu poole sõites võttis mind politsei kinni ja selgus, et turvavöö polnud nõuetekohaselt kinnitatud. Ma olin ta küll yle õla alla lûkanud, sest rihm oli vastu kaela ebamugavalt kuidagi ja mõtlesin et pärast sätin, sõiduaeg ei hakka. Kuid noh hiljaks jäin.

Ausalt mul vajus karp ikka lahti, kui selgus et saan kohe trahvi sellise asja eest. Kuni 200 eurtsi. Turvavöö oli ju peal. Kuid mitte ükski argument ei olnud piisav. Ainult trahv õpetab minusuguseid kuidas peab turvavöö olema. Trahvi saan ka puhtalt õppimise eesmärgil.

Ma sain päris pahaseks. Olen hullult seadusekuulekas kodanik. Alati panen enne turvavöö ja siis alles auto käima, iialgi ei räägi roolis telefoniga, kunagi ei lähe punase tulega üle tee jne. No vot aga nyyd olen hoopis liiklushuligaan. Mul läks tuju ikka täitsa nulli, no täiesti ebaõiglane 😣.

Ma lûkkan korra turvavöö allapoole ja saan trahvi! No ei ole lihtsalt võimalik 😭. 

Olen lapsikult trotsi täis ja tige. Öösel ei saanud magada ka, hing oli täitsa haige. Nagu sõber oleks selga tulistanud noh.

Ma olen koguaeg selline politsei inimene olnud, noh selline kes usub, et politsei töö on väga oluline ja minu kui kodaniku kohus on teada anda kui kuskil rikkumist märkan. Hetkel on mul küll selline tunne, et pigem sülitan kolm korda üle vasaku õla, kui politseiautot näen ja minu käest ei kuule enam iial loengut, et ment ei tohi öelda, piirkiirusel on põhjus või roolis ei tohi telefoniga rääkida.


  • Siit saab ainult järeldada, et minu meeleparandus pole siiski veel alanud. Kuigi ma istun hetkel bussis ja turvavöö on peal!

Nüüd siis polegi muud, kui kuu aja pärast saan oma trahvi kätte. Ise olen täitsa ära solvunud, et mismoodi nagu. Ma ausalt saan aru, et see ongi politsei töö aga noh valjust hoiatusest oleks piisanud. Oleksin enne sõitu kolm korda seda vööd kontrollinud. Alati.

Toomas muidugi pidi ka veel ütlema, et kas ta pole öelnud, kuidas vöö peab olema jne. On, on, on aga pagan see oli täna lihtsalt halbade juhuste kokkulangevus! Ma ei ole mingi kurjategija ju ometi. Või nüüd olen?Kuradi niru on olla☹.
Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?