Mitte midagi ei viitsi teha

Ma ei viitsi absull mitte midagi teha.  Tahan ainult puhata ja mängida. Hea kui meri, päike ja palm ka silmapiiril oleks. Kahjuks praegu pole.

Näide ülimast laiskusest.

Vahetasin just voodipesu pool tundi. Pool tundi! Lihtsalt panin yhe padjapyyri ja mõtlesin, et kuidas ma ei viitsi. Siis panin teise ja jälle mõtlesin, et ikka ei viitsi. Täitsa pekkis noh😁.

Vahepeal vaatasin fbs sellist lehte nagu eestlaste kolmnurk, kus mingid väga veidrad inimesed lihtsalt päev otsa laivis on ja niisama mingit pula ajavad. Täiesti mõtetu leht ja ma ei tea, miks ma seda yldse vaatan. Osad on seal lihtsalt purjus ja siis vaatad kuidas nad õltsi sisse kallavad. Mõni laseb soovilugusid ka 😁.

Töötukassas käisin. Aru ma ei saa miks seal ennast üldse näitamas käima peab. Sama dialoogi võiks vabalt ka telefoni teel maha pidada.

Halb üllatus oli see, et konsultant ütles, et kui ma tahan vabatahtlikuna siili õppusele minna, siis pean oma töötustaatuse peatama. Vaidlesin küll, et kõik kes osalevad ei saa hüvitist aga see teda ei huvitanud. Peab ja kõik. Saavad ja kõik. Ütles veel, et mõned teevad katkestuse igaks õppuseks. Mul jäi suu lahti, et nagu mismõttes. Lähed vabatahtlikult metsa ja siis sa ei tohi samal ajal töötu olla. See on samamoodi vabatahtlik tegevus nagu läheks loomade varjupaika koera silitama. Aktiivsel inimesel tuleks ikka päris palju katkestusi sellisel juhul.

Minu arust on asi ainult selles, et kas sa saad kuskilt mingit tasu või hüvitist. Kui saad, siis teed katkestuse, kui ei saa, siis on see sinu enda valik vaba aja veetmise kohta ja kogu lugu. Ei saa ju nii olla, et sa töötuna oled ainult diivanil pikali ja saadad vaikselt cv-sid. Mitte midagi ei tee, sest iial ei tea millal see on vabatahtlik tegevus või niisama hängimine.

Kuid ametnikuga pole mõtet vaielda. Ega temal on ette antud reeglid ja ega ta neid ise pole välja mõelnud.

Arusaamatu ikka aga vaidlemiseks olen ma liiga laisk😉.

Konsultant käskis veel tööpakkumisi vaadata. Eks ma siis vaatan. Aga ainult natukene.
Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?