No mingit meeleolu ei ole

Mina ei tea, et kas ainult minul on nii aga vahel on selline päev, kus niisama täitsa lambist on lihtsalt paha tuju. Kohe pahapahapaha. Põhjust ei tea. Nagu polegi.

Lihtsalt ärkad hommikul üles ja no ei ole tore olla. Mossitad siin ja mossitad seal ja isegi ei taha midagi ette võtta, et parem hakkaks. Parem oled omaette tujust ära.

Minul juhtub sellist asja nii korra kuus kindlasti. Vahel  aitab kõva trenn, vahel läheb lihtsalt niisama üle. Kümme aastat tagasi oleks ma sellisel puhul suuure kokteili teinud aga nûûd ei hooli enam kokteilitamisest eriti. Peale seda eestlaste kolmnurga liveide vaatamist, hakkan vist üldse karsklaseks 🤔.

Öelge nüüd ausalt, et kas mina olen imelik ja lootusetud masendusehunnik või on teistel ka nii, kuid sellest lihtsalt ei räägita? 

Kes see ikka paneks kuskile üles, et halloooo maailm, mul on täna halb tuju? Ikka on hommik täis hõiskeid, et täna tuleb suurepärane päev! Kas ainult mina tean juba hommikul ära, et mingit imelist päeva ei tule?

Käisin V-spas, et hakkab parem. Tühjagi. Koolivaheaeg on ja kõik kohad olid lapsi täis. Mul pole midagi laste vastu aga no mulle kohe ei meeldi kui nad saunaukse vahel kõlguvad ja teisi jääga pilluvad. Aga noh minu oma viga, et ma ei tea millal vaheajad on.

Aga veel oli paha see, et vesi lõhnas hullult kloori järele. Üks veekeskuse töötaja ytles kunagi, et vesi hakkab siis hullult kloori järgi lõhnama, kui palju vette pissitakse. Millegipärast tuli see mulle kohe meelde ja tuju läks veel mornimaks, kui ma mõtlesin mitu inimest sinna mullivanni siis pissinud on. Palju vist😣. Väkkk.

Kes pissib veekeskuses vanni või basseini? No ma olen näinud kuidas väike poiss pissis rõõmsalt lastebasseini ja ema oli nii, et oi näe kui tore, pissi tuli ja see oli suht õõvastav. Kasvab see poiss suureks ja laseb ikka kaarega basseini, sest tema arvates on see ju täiesti normaalne, sest ta ema kiitis heaks. Loodetavasti siiski mitte. 

Nüüd siis lihtsalt olen edasi pahas tujus ja mitteyldse parem ei hakka. Peaks vist hoopis magama tagasi minema.


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?