Head vanad tööriided

Olen oma kaalu pärast siin juba mitu postitust torisenud. Täna hommikul otsisin oma tööriided välja ja voilaa ... kõik lotendavad seljas. Linnariietega ei saa aru midagi, sest neid ju muudkui vahetad. Maa tööriided läksid sygisel kappi ja nyyd on vahe ilmselge 🙃. Mega mõnus tunne, kui pyksid suured on 🙂.

Natke on kahju, et päevitusriided on suured, mis tähendab, et ka rinnad on väiksemaks läinud aga noh selle elan ma yle. Noh ja Toomas igapäevatarbijana enam vahet ei märka🙂.

Hakkasin hommikul kohe toimetama ja kasvuhoonet kaevama. Hull mets oli sinna kolme nädalaga kasvanud. Viimati vaatasin, et superlux, ei peagi suurt tegema aga see vaatepilt mis eile avanes, oli nii õudne, et lõin kohe ukse koomale ja panin igaks juhuks silmad ka kinni 🙄. Kuid noh ma olen ikka sama kiire, kui enne ja paari tunniga oli kõik korras ja uued taimed maha istutatud.

Siis niitsin ja käisin sooheinamaal. Kullekuppude õitsemise aeg on.
Lõunaaeg käisin meile praadi toomas. See on omaette ooper. Kui linnas tellid wolfi, siis maal sõidad 40km, et syya saada. Kuna meil Toomas ehitab uut köögimööblit, siis uut pliiti veel ei ole ja grillima ei tahtnud enne õhtut hakata, siis tuligi Võhmasse prae järele sõita😉.

Aga uus kapp on pea valmis. Enne oli meie kapp selline.
Aga noh see polnud õige. Kuskilt ei leidnud ka sellist nagu tahaks ja siis Toomas tegi ise. Uus kapp on siis selline:
Hullult ilus eks. Siin on veel nipet näpet teha aga põhimõtteliselt on valmis.

Selline tore nädalavahetus siis.

Mida head Sina tegid?

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?