Kui palju maksab tśakrate avamine?

Pilt: postimees
Raiuge endale pähe, et mitte keegi peale sinu enda ei saa sul mitte midagi avada. Energiakeskused töötavad siis kui sa oled ise tasakaalus. Keegi ei saa panna sulle kätt pyksi ja sind "korda" teha. See on puhas jama.

Lihtsalt inimesed usuvad, et kui keegi tervendaja nende energiat sätib siis saab kõik korda. Ei saa. Lihtsalt sa usud, et nyyd on kõik hästi ja teedki ISE paremaid valikuid.

Samamoodi ei saa mitte keegi teine sinu aurat korda sättida. Sina ise saad aga need posimised, kus viskad pikali ja keegi paneb sinu aura paika...no mõtle nyyd korra veel eks 😁.


Ma vaatasin yhe selgeltnägija videot, kus mingil imemeetodil saab teha kõik asjad paremaks. Õnnelikuks, kõhnaks, suitsuvabaks, terveks jne. Ühesõnaga ükskõik mis teema on vali, kõik on olemas. Mulle väga meeldib see, kuidas ta aga ennast tutvustab. Ehk siis olen selgeltnägija, ravitseja, inglite ja teejuhtidega suhtleja või ykskõik mida sul vaja on 😁. Nii ongi. Mida sul vaja on, mille eest maksad, seda sa ka saad.

Ma arvan küll, et kui inimene ise ei oska roosa ja rõõmus olla, siis on pisikesed tehnikad mis aitavad. Tehnikate õpetajad on ok ja selle eest raha võtta on ka ok. Õpetaja teeb tööd.

Kuid kas on eetiline ikkagi myya näiteks niigi rahalistes raskustes siplevale õnnetule inimesele 800ga kahepäevast koolitust kasvõi  järelmaksuga? Muidugi ta ei saa nõuda, et näita oma kulude tulude seis ette, kuigi järelmaksu juures peaks muidugi. Aga no krt kui sa näed, et inimene oma kommentaaride järgi on täiesti hädas ja puntras, lisaks suurtes rahalistes raskustes ning mängus on veel lapsed, siis sa ei soovita tal osta koolitust a' la kuidas olla raha 😣.

Koolitaja ei pea töötama tasuta, see on selge aga mingit jama ei tohi inimestele myya. Meil on pool ilma poolemeelseid täis, kes on nõus õnne eest palju maksma, kuid see õnn ei tule väljast poolt. See tuleb ainult sinu enda seest. Sa oled see millest mõtled. Kõik. 

Muuseas kes tahab endale rahakoolitust, siis tee endale rahamuna ja kyll raha tuleb. Aga mitte niisama ei tule, tööd pead ikka ka tegema 😁. Rahamuna tegemise õpetus on neti täitsa tasuta kättesaadav.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?