Kuidas ma 10 aastat nooremaks sain

Mul oli sel nädalal kool eks. Õppisime tai massaaźi ja nii 9 tundi päevas väänasime ja käänasime yksteist.

Ma olen kogu elu väga halva paidumisega olnud. Ma ei saanud isegi seistes käsi maha panna. Aasta trenni ja joogat ning siis lõpuks sain käed maha. Megahea tunne oli.

Kuid muidu olen selline puunukk. Kui veel tööl käisin siis valutasid mul lisaks kõik kohad - selg, randmed ja yldse kogu vasak kehapool. See pidev arvutitaga istumine tapab. Tõsiselt. Need valud on mul nyyd muidugi ammu kadunud. Hea, et tegin valiku, et ei istu ennast 45ndaks eluaastaks sandiks. Tubli.

Siiski oli mul edasi kaelakangekaelsus ja alaseljavalud. Nyyd aga juhtus ime. Esimene päev peale suurt väänamist tundsin, et nyyd on selg veel valusam aga kael juba täitsa uus. Neljandal päeval aga olin nii vaba, et kõndides tundsin, et lihased on vabad ja ma olen sirge ning paiduv. Ma tunnen ennast nii nagu oleks uue keha saanud. Tõsiselt. Võin vabalt jala sülle võtta, kätega maad puudutada, pikalt rätsepaistes olla, jalad tagurpidi yle pea maha panna...no täiesti uskumatu noh. Ma olen sirge ja graatsiline. Nagu kass noh🙃.
Vast on enamus inimeste jaoks tavaline, et võtad jala sylle aga no minu jaoks on see ime kuubis noh🙃.

Tuju on ka hea. Meeleolu hakkab massaaźi käigus tõusma. Ma ei oska seda seletada aga järjest tunned, et sa oled rõõmsam ja siis veel rõõmsam ja siis kohe täitsa niisama vaba ja rõõmus.

Tunnen ennast nagu oleks jälle 30 noh 😊. Kümme aastat väänati tagasi nagu niuhti.

Nyyd pole muud kui muudkui harjutan, harjutan ja veelkord harjutan ning ootan uut koolinädalat, et saaks ometi kiiresti väänamistundi minna😊. Niikaua aga väänan Toomase painduvaks ja rõõmsaks.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?