Mul on juba kaks päeva hullult vedanud

Et kuidas siis? Imelihtsalt. Mul on lihtsalt hull pizza isu. Eile õhtul läksin Rimisse. Mingi üheksa paiku, et toon krt selle pizza siis ära. Õnneks oli kogu sooja toidu osakond täiesti tühi ja mitte kui midagi ei olnud. Siis läksin, et võtan kartulisalati ja seda ka ei olnud. Jeee eks. Ostsin õuna ja tulin tulema.

Täna trennist tulles painas jälle pizzaisu. Ütle loogigat nyyd. Enne olin just tund aega kirusin ennast, et kuradi paha on venituses olla kui kõht on nii pagana suur ja kyll on ikka pekine vastik olla 😣. Kuid nagu naksti viisid jalad Rimisse, et võtan siis selle taimetoidu pizza rukkipõhjal. Nii töötab siis yhe söömahullu aju! Ajuvaba noh. Tead, et ei tohi aga ikka hambad muudkui käivad.

Õnneks polnud pizzast haisu ka ja salatiletti pandi ka just kokku. Jipikaaa jeee. Ostsin banaani ja jälle pääsesin pizzast 😁.

Kuigi ma ei kujuta yldse ette miks Rimi õhtul sooja toitu ei myy? Pood on ju ometi kymneni lahti. Vist sellepärast, et ÕHTUL EI OLE VAJA PIZZAT SYYA! Ma ei tea millal mul see iseloom kasvab, et ära söö õhtul ja ära söö yldse kunagi saia ega pizzat ega burkis ega yldse mingeid nisutooteid. 

Nyyd vedelen diivanis ja olen täpselt nii õnnelik nagu pildilt näha. Kõht ei ole ylesöömisest punnis ja ahastus ei näri hinge, et miks krt ma pidin selle pizza sisse sööma. 

Kas keegi on veel selline, et kohe ei suuda mingeid isusid ohjeldada?
Kommentaarid

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?