Shindo

Nii pikk olin siis peale trenni. Kahjuks täies pikkuses pildile kõndis yks paljas naine ja kindlasti ei oleks ta sellise paljastamise peale rõõmus olnud 😉.
Eile käisin sellises rühmatreeningus nagu Shindo. Ma ei teadnud sellest midagi aga see oli ainuke treening mis mulle sobival ajal oli ja nii sai ennast kirja pandud.

Artic spordiklubi lehelt googeldasin natuke ka, et mis asjaga siis tegu on. 

Jomon-venituste seeriad leevendavad selja-, õlavöötme-, kaelavalu ja pingeid, neist on abi liigeste piiratud liikuvuse korral. Harjutuste seeriad tasakaalustavad paremat ja vasakut kehapoolt, aitavad leida ja tajuda keha kesktelge. Ristatud käte ja jalgade toimel paraneb ajupoolkerade vaheline infovahetus. Meile on seetõttu kättesaadav suurem ajutegevuse potentsiaal. Väheneb emotsionaalne reaktiivsus, suureneb loovus ja tekib võimalus leida uusi lahendusi vanadele probleemidele.Üldiselt oligi kogu treening venitus. Seetõttu ma eile seda kõhtu kirusingi, et proovi sa ennast kokku kerida kui kõht ette jääb. Lihtsalt ei mahu noh! Mina keeldun uskumast, seda et trullad on endaga väga rahul ja ei tahagi kõhnemad olla. Niipalju asju jääb ju tegemata, kuna lihtsalt pekk on igal pool ees. Pealegi on raske kogu seda massi kaasas vedada. Ma ei ütle, et suurem inimene peaks õnnetu olema, ei seda mitte aga siiski on liikumisel omad piirangud. Nii on🙊🙈🙉.

Aga jätan peki kirumise ja räägin treeningust. Esimene harjutus oli jalatalla massaaz. Lihtne. Edasi läks aga asi keerulisemaks. Peale esimest venitusharjutust oli mul alaselg nii valus, et mõtlesin, et kui nüüd püsti saan, siis lähen ära, sest edasi tehes jään kohe sandiks. Kuid jäin siiski edasi ja mida rohkem venisime ja hingasime, seda kergem hakkas. Eriti hämmeldunud oli siis, kui mina venisin peaga jalgu puudutama. Sellist asja pole veel juhtunud! Igaljuhul oli see kõik kokku selline kirjeldamatult võimas tunne ja tunni lõppedes oli mu alaselg rohkem korras, kui see üldse kunagi on olnud. Kael oli ka kuidagi eriti pikaks veninud ja tundsin ennast eriti pika ja kuidagi väga ilusana 😘.

Täna käisin turul maasikaid toomas ja sain juhuslikult üht tuttavaga kokku, kes küsis, et kas ma puhkan, sest näen nii puhanud ja hea välja. Järelikult ikka venitasin eile ennast ilusamaks küll 😁.

Teen nüüd mõned venimised ja siis venin trenni musklit punnitama.


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?