Trennikriis

Ma ei viitsi trenni minna. Sellel nädalal olen ainult yhe korra jõusaalis käinud. No mitte kuidagi ei kisu sinna. Loomulikult ma saan aru, et peab ja see teeb ainult head ja nii edasi plaa plaa plaa aga mida teha kui motivatsiooni yldse ei ole?

Pealegi on mul mingi veider hirm tulnud, et suvi saab niimoodi möödaminnes läbi ja ma ei jõua mitte midagi põnevat teha. Mida põnevat siis? Mul pole õrna aimu ka 🤔. Sada aastat on juba nii olnud, et puhkus on paar nädalat ja see on olnud yks silmapilk. Mulle meenub, et ma olen paljudel kevadetel samamoodi tundnud. Nyyd ma ju tean, et nii ei ole aga ikkagi on aju harjunud niimoodi mõtlema. Ühesõnaga ketran muudkui kalendrit ja tundub, et kohe ongi augusti lõpp. Nagu augustis oleks maailmalõpp eks 🙄.

Soiun nagu mingi tõeline idikas. 

Ma tean, et trenn aitaks. Trenn aitab alati. Kuid ma lihtsalt ei viitsi jalgu kõhu alt välja tirida ja ennast kuskile vedada. No kuidas sellest august nyyd välja ronida? Tegelikult on lihtne, tuleb lihtsalt paar korda ennast kohale sundida ja siis juba läheb. Alati on nii olnud.

Aga noh kui sa oled laisk nagu porikärbes, siis mille kuradi moodi sa ennast sunnid?

Praegu ma ju võiks minna aga näed leban voodis ja mitte ei ole tahtmist siit välja ronida.

Lugesin täna hommikul Krista blogi, kus ta kirjutas, et kui sa pole endaga rahul siis tee midagi. No jutt jumala õige. Lugesin kohe kaks korda ja veidike hakkas motivatsioon liikuma või siis pigem trots, et krt sa suudad kyll!


Selles osas olen ma ka täitsa nõus, et mina ei usu ka seda juttu, et ole milline oled, peaasi et ise rahul oled. Paksuna on esiteks kohutavalt ebamugav elada - raske on, saapapaelu ei saa kinni panna, ei jaksa hakkama saada ka lyhiajalisel koormuse tõusuga, riided on seljas kisuvad koledalt jne jne. Lisaks kôik luukesed ägisevad iga liigutusega. Eile oli mul juhus, kus seletasin äärmiselt paksule naisele mida tema põlved igapäev taluma peavad ja ta ytles, et ta teeb magneesiumi vanni ning sellest on kyll. Keegi esoteerik oli öelnud. Oo mai gaad 🤔. Magneesiumi jalavann on hea aga vaevalt see aitab igapäevaselt 50t lisakilo vedada.

Lähen nyyd liigutan ennast. Aitab logelemisest!

Kuidas Sina kõige paremini ree peale tagasi saad?

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?