Andke ideid...90ndate stiilikas

Me oleme igal aastal jaanipäeval maal väikese peo korraldanud. Nii juba seitse jaani järjest. Rahvast on koguaeg üsna palju kokku kogunenud ja korraldamist on omajagu.
Igal aastal on meil natuke sporti, natuke viktoriini, tsipake näitlemist ja veidike laulmist. Eelmisel aastal oli veel lisaks pildivõistlus, et kuidas tullakse Unakverre jaanile. Päisepildil eelmise aasta parim pilt, kuigi igasugu ägedaid tulemispilte oli muidugi.

Sellel aastal on juhtunud nii, et teemaks on 90ndad aga minul on pea jumala tyhi. Mis siis toimus? 
Kõik oli nagu filmis päevad mis ajasid segadusse? 
Mul on nagu täiesti blokk peas ja mitte ühtegi head mõtet ei tule, et mida siis selga panna. Muidugi teksad ja vana marati tressikas oleks klassika aga naistel pidi siis ju omaeti mingi mood olema😊.

Niisama retuusid ja tagi oleks veidike igav. Oma vanu pilte vaadates aga tundub, et mul muid riideid ei olnudki, kui legendaarne marati dress, teksad ja teksatagi. Üks pikk väljaveninud kampsun ka. Vahelduseks ruuduline pintsak ja punased püksid. Kõik.

Kas sa mäletad, mida kandaid 90ndatel ja mis olid eriti seff riietus?

Lisaks sport. Jooksmine, tokiga palliajamine, hüppenööriga hyppamine jms tavalised asjad on juba kõik olnud. Mida veel teha? Malluka suvesaates oli tokiga ratsutamine ja see läheb kavasse, kuid paar võistlust peaks veel olema.

Palun andke tühipeale ideid🙄. Mida panna selga ja milliseid lahedaid sportlike võistlusi võiks teha?

Aitähh.


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?