Appiiiiiii

Mul läks eile õhtule sääremari krampi. Õudsalt valus oli. Tavaliselt läheb selline kramp minutiga yle aga mul on see asi olnud nyyd pea 24 tundi. Nagu natuke on paremaks läinud aga jalale toetada eriti ei saa.

Esimene mõte oli, et peaks emosse minema aga noh vist ei ole mõtet. Ma ei tea kas see on erakorraline asi. Mingi kiirabi mees alles möllas fatsebuukis ja delfis, et kui lambad inimesed on ja puukide pärast ei tohi kiirabi kutsuda. Jumal ise teab, millal tohib ja millal ei tohi.

Kuid palun nyyd kiiresti nõu. Mida ma pean tegema, et sellest krambist lahti saada? Ma ei jaksa enam yhe jala peal hypeda ja nii kuradi valus on ju kaaa.

Aidakeeeee.

Kommentaarid

 1. no mul oli umbes sama asi, kui sai käidud euroopas trippimas ja julmalt palju jalgsi ringi tormatud. tagasi tulles lõi algul parema ja poolteist päeva hiljem ka vasaku sääremarja sellisesse poolkrampi. käia oli väga vilets. käisin arstil ja seal tuli välja, et sain üleväsimus krambid. ravi polnud, peale totaalse puhkuse. See võib olla üks variant, aga kindluse mõttes soovitaks ikka arstile minna. emo näiteks.

  VastaKustuta
 2. Helista perearsti nõuandetelefonile, saad soovituse.
  http://www.1220.ee/

  VastaKustuta
 3. Ma eelmine näsal muidugi käisin 80 klitsa, tavaliselt tuleb ainult pool sellest.

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?