Duššiotsiku vahetamise päev

Nädal pikutamist on teinud selle olukorra, et mul pole und. Skrollisin siis niisama blogisid ja sattusin Manjana duššiotsiku orgasmijutu peale. Millegipärast tuli meelde sexjalinn mingi episood, kus Samantha viis katkise vibraatori poodi tagasi, punastav myyja punnis vastu, et see on hoopis massaaźimasin ja siis tuli välja, et kõik poes olevad naised kasutavad seda vidinat mitte eesmärgipäraselt. Millegipärast ajas see mind naerma, sest kujutasin ette kuidas homme kõik poed duššiotsikutest tyhjaks ostetakse🙃. Palun seda duššiotsikut, mida Manjana kasutab🙂.

Kuid noh see jutt on muidu tal jumala ôige kõik. 

Kuue sidruni blogis on mingi uue imevidina loosimine. Pôhimõtteliselt on jutu järgi selline vidin, et kui sa kunagi ei ole saanud, siis selle asjaga on imeline lôpptulemus kindel, mis kindel. Muidugi on hirmus mõte, et 13 aastat ilma orgasmita 🙄. Igaljuhul saab selle lingi kaudu loosimises osaleda ja kui veab võid just sina selle imeasja endale saada või kui väga huvi on, siis soodushinnaga osta.

Vot ei oska hinnangut anda kas see ka töötab, sest neid imeasju mis imedemaale viivad tuleb ikka aegajalt turule. Osad on mul olemas ka, kuigi ma ei ole aru saanud, et uuem asi väga parem oleks. Mul muidugi ei ole muret selle asjaga ka, minu meelest on nii, et mida vanemaks saad, seda lihtsamalt tuleb. Midagi head on vanemaks saamise juures ikka ka🙂.

Head duššiotsikuvahetamise päeva😉.Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?