EBA arvustustest kopp ees

Mitte muhvigi muud enam lugeda pole, et kellele meeldisid blogiauhinnad ja kellele ei meeldinud. Kellele ei meeldinud korraldus, kellele toit, kellegi tagument ja kellele Saagim. No ei jaksa rohkem sellest lugeda. Ausalt.
Neid postitusi ka mitte, et miks ma enam ei osale ja miks ma osalen. Vaevalt, et vanajumalgi teab mis aasta pärast on või ei ole🙃.

Aitab küll. Marimellid on tublid, et sellega üldse jännata viitsivad ja selge on see, et tasuta mingit eriti fäänsipäänsi hollywoodi tähtedega üritust ei saa.  Piltide pealt tundus kõik väga okei ja midagi nuriseda küll ei oskaks. Marimellid on suure kummarduse väärilised ja ülejäänud igin on pullikaka.

Mina kohal ei käinud. Missiis, et elan Tallinnas olles kohe loomelinnaku kõrval. Miks ma ei läinud? Sest Laura sõitis hoopis Bulgaariasse puhkama ja tema on minu ebade bestikas.

EBAbestikas Bulgaarias chillimas😁
Muidugi ei karda ma üksi ka kuskil käia aga olin pikast koolinädalast nagu tühi sidrun ja pigem pikutasin diivanis ja kordasin järgmise päeva arvestuseks asju üle. Nii lihtne ongi😉.

Vähem vingumist ja oskust leida igalpool rohkem head!

Aitähh teile ka, kes minu poolt hääletasid! Musid, kallid, õhupallid.

PS! Parim EBA järgne postitusi oli Manjana see vlog, kus ta ilublogijaks hakkas. Muhe vaatamine. Tee rohkem videosid🤗.

Kommentaarid

  1. Kiitmine mõjub mulle hästi, tänud! Äkki ma siis nondest näo dekoreerimise vahenditest teen video :)

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?