Halb unenägu

Ärkasin täna jumala halva tujuga. Magasin ka kehvasti. Nägin koguaeg unes, et ma olen tööl ja mulle öeldi, et korja oma kodinad kokku ning arvuti vôeti ka ära. Ja see kuradi imelik unenägu muudkui kordus ja kordus ja kordus. Vastik.

Ma näen koguaeg und aga tavaliselt on mul öösel sellised mõnusad ja lõbusad seiklused, mitte mingi lõputu ajuvaba kordus. Ärkasin mitu korda üles ja tegin midagi, näiteks sõin ühe virsiku ära aga ei midagi, ikka hakkas see lollakas unenägu otsast peale.

Loomulikult ei tähenda see mitte midagi. Lihtsalt üks ajuvaba öö. Loomulikult joon ma nüüd kohvi ning kohe varsti murran sellest vastikust tundest välja aga hetkel on küll selline paha tunne, keha on raske ja üldse ei taha olla. Pähh noh.

Mul on täna vaja jaaniettevalmistusi teha, poes käia, natuke paberitöòd teha aga ma ei taha mitte midagi muud kui diivanis vedeleda ja morn olla. Kuradi une-mati ma ütlen!

Kui ma halba und näen, siis peale ärkamist löön vasaku jalaga vastu voodiposti ja ütlen, et enne läheb see post kasvama, kui see unenägu täide läheb. Ma ei teagi kust mul selline komme on tulnud aga noh eks meie ümber on palju veidraid kombeid, näiteks inimesed kes muudkui sülitavad oma vasaku õla peale.

Halva unenäo all mõtlen ma näiteks kasse. Nagu ma kassi näen, on kohe mingi kehva iseloomuga inimesega kohtumine ees. Või raha. Raha toob alati pahandust. Siis on mul selline unenägu, kus hambad tulevad ära, peale seda olen topel kontrolliv, sest mingi jama on kuskil ees. Pidev unenägu on mul treppidest üles ronimise oma. Muudkui ronid ja trepp läheb järjest kitsamaks ning nigelamaks ning mina üritan mitte alla kukkuda. Peale seda unenägu tean, et kõik läheb hästi. Tavaliselt nägin seda siis, kui mingi keeruline periood oli. Nüüd pole juba pikka aega seda trepiunenägu näinud. Tegelikult ei ole ma üldse oma tüüpunenägusid näinud. Pole raske, pole keerulisi aegu ja pole koledaid inimesi.

Ainult tänane öö oli nõme.

Lähen teen nüüd kohvi ja proovin selle vastiku tunde koos duššiveega kanalisatsiooni lasta ning saadan une-matile kehva teenuse kohta kurja kirja.

Kas sul on ka mingeid unenägusid mis korduvad või midagi ette ennustavad?


Kommentaarid

  1. Mina nägin vanasti sõda unes. Ikka ja jälle. Kole oli ärgata. Möödus ca 20a ja nägin jälle, et sõda oli just alanud. Nüüd olid mul juba lapsed ja ka nemad olid unes. Ärgates oli täpne küsimus, et kui peaks algama see sõda, siis kuhu minna, mida kaasa, kust uudis tuleks jne jne

    VastaKustuta
  2. Sõda nägin ma tihti lapsena. Siis muidugi hirmutati ka, õhuhäired kooli ja akende kinnikatmine. Prrrr.

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?