Hommikumeditatsioon

Koolis on meil selline tava, et koolipäev algab mediteerimisega. Ma ei tea kas see alati nii hakkab olema aga siiani on.

Alguses tundus imelik. Selline ajaraiskamine, et miks me seda teeme? Lööme niisama aega surnuks. Hakkame aga kohe parem OLULISEGA pihta!

Nyyd mulle aga meeldib. Ärkad, teed oma hommikuasjad, jooksed trolli peale, kähku kooli ja kooliriided selga (jah meil on kooliriided 😉. Koolisärk, retuusid ja sokid), klassi ja siis on selline rahuhetk. Lamad matil ja on rahu. Hea on olla. Õpetaja tavaliselt juhendab, kuidas hingata jne. Igati tore värk.

Peale seda oled päevaks valmis ja ylejäänud kymme tundi lähevad kuidagi väga mõnusalt.

Tõenäoliset võiks see paljudes koolides nii olla, et päev algaks väikese mõtlusega. Arvatavasti aitaks see kaasa keskendumisele ja tähelepanu koondamisele järgmistele tegevustele. Tihti on nii, et peaks tegema üht aga mõte jookseb hoopis kuskil mujal oma rada - minevikusündmustel, mis võiks olla, mis äkki võib juhtuda, miks keegi nii või naa ytles jms. Hullult palju aega ja võhma läheb sellises virrvarris jõudu leida, et sellel hetkel olulisele keskenduda. Väike mõtlus aga aitab.

Proovi järele😉.

Siit lingilt leiad budakoja lehe, kus on minu arvates yks parim harjutus algajatele. Loe läbi, leia vaikne nurgake ja proovi järele.


Kui alguses tulevad hoopis muud mõtted pähe, siis see on täiesti normaalne, siin teeb kyll ainult harjutamine meistriks!

Kuid tee endale head, proovi ja kui raatsid jaga siin oma kogemust 😉.
Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?