Jätkuvalt enda armastamise lainel

Pilt:parem elu koolitused
Tänase päeva ülesanne on sarnane eilse päevaga! Ehk täna me jätkame enda armastamisele ja väärtustamisele JAH ütlemisega! ❤️

Olgu asi väljakutses, kuus või jumal teab milles aga juba teist hommikut ma teen ilma igasuguse vastumeelsuseta asju, mida ma tavaliselt ei viitsi. Täna tegin kergusega kõik kuu arved valmis.

Edasi läks ka kõik superhästi. Sain Tartust ühest eriti mõnusast massaaźisalongist jah vastuse, et palun, saad siin oma praktikat teha! See on ülivägev, sest mulle see salong nii meeldib, selline moodne, hubane ja mugav. Osad massaaźitoad on pigem nagu arstikabinetid aga see on väga mõnus koht. Superlux.

Olen kuulnud, et keegi eriti praktikanti ei taha ja ega neid kutsetunnistusega massööre ka palju pole, kuid mina valisin ühe välja, käisin vaatamas ja ennast näitamas ning voilaaa - olemas. Vahel ma ise ka imestan, et kuidas saavad asjad lihtsalt sellise kergusega liikuda, kui sa ise kurja vaeva ei näe ja hullult ei pinguta? Olen harjunud, et iga asja nimel peab pingutama aga järjest rohkem elu näitab, et ei pea. Nagu muretsemise maha jätad, on kohe kõik võimalik 😁.

Juhtus see ka, mida ma arvasin, et enam ei juhtu. Jätsin exxelis salvestused tegemata ja tagusin kõik uuesti ümber aga seda suurima rahuga😉. Kell on pool kolm öòsel ja valmis mu exxelikene saigi 🙃. Juhuuuu.

Seega, enda armastamine ja endasse uskumine on väga oluline!
Seega kiida ennast, tunnusta, hoia ja armasta.


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?