Kas ma armastan ennast?

Kolmas päev on enda armastamise päev. Esmalt tuleb ennast hinnata 10palli skaalal.

Minul on viimasel ajal hullud kahtlused. Kas ma ikka teen õiget asja, kas ma olen oma valikutes kindel? Äkki olen lihtsalt loll vanamoor, kes ajab sinilindu taga? Õnneks on neid kahtluse päevi tunduvalt vähem, kui nö häid päevi. Kuskil võiks olla keegi, kes ütleb, et vot see on õige ja see on täiesti vale. Tõenäoliselt oleks niimoodi muidugi jube igav elada. Kuid mugav oleks ju😉. Muidugi on see kõik väline. 

Kuid jah ma armastan ennast. Panen täna hindeks 6. Olen lihtsalt natuke ennast ära kaotanud aga küll ma jälle üles leian. Varsti. Oleks ju ka liiga kahtlane kui koguaeg oleks kõik imehästi. Lihtsalt praegu on selline nädal. Ajan täiskuu süüks. Just vaatasin õues, et kuu on kohe täis saamas.

Tänane ülesnne oli jälgida;

* mida Sa enda kohta räägid,
* mida endast mõtled, 
* kuidas ennast tajud ja tunnetad,
* milliseid sõnu Sa kasutad, kui endaga räägid ja endast teistele räägid,
*kui palju Sa endale päeva jooksul silma vaatad ja ilusaid sõnu ütled,
* kui palju Sa endale ütled: "Ma armastan Sind!"

Kuidas ma endast räägin? Mul on endal jäänud mulje, et ma ei räägi enam üldse endast. No siin blogis muidugi räägin, et mida teen ja mida mõtlen, kuid see on see päris mina ja päris tegemised. Varem rääkisin ma läbi väliste asjade. Nagu mina oleks minu amet ja minu asjad. 
Ma ei oska seda mõtet vist edasi anda aga varem oli oluline, et mis positsioon mul on ja sama käis ka tuttavate kohta. Nüüd on sellest kuidagi eriti ükskôik.

Inimene ise on tähtis.

Palju ma endale ilusaid sõnu ütlen? Ikka ütlen aga mitte igapäev. Hommikul küll tervitan ennast, et ilus päev tuleb ja kõik on suurepärane aga noh vahel tulevad need kahtlused, et kas ikka tõesti?

Kell on juba päris öö ja jutt jookseb rappa😊. Lähen parem magama. Homme on uus suurepärane päev ees.


Kommentaarid

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?