Kes on liverid?

Mingi aeg tagasi kirjutasin, et sattusin FBs eestlaste kolmnurka ja siis mokk töllakil vahtisin, et kes need kummalised inimesed seal on. Tavaliselt on mingid suvalised maakad joodikud. Eile õhtul just üks ülekaaluline purjus mampsel lives maailmaasju parandas. Koledad pildid. Jumal ise teab miks ma neid vahin. Äkki tunnen ennast siis...normaalsena?

Miks nad seda teevad? Pole õrna aimu ka. Ühes blogis tehti sellest grupist selline ylevaade ja olen sellega suht nõus.

Kuid yks eriline liver on seal ka. Üks poiss, kelle nimi on Alina. See on muidugi natuke veider aga samas, kui inimene tahab olla Alina, siis las ta olla. Eriliseks teeb selle liveri hoopis see, et tal on koguaeg hea tuju ja ta on täielik energiapall. Tavaliselt ta laseb muusikat ja ise tantsib. Ei joo, ei laaberda, ei räägi kedagi taga, ei midagi sellist. Lihtsalt on lahe, maailma laiema ja sõbralikuka naeratusega. Isegi siis kui sul on juhtumisi kehv tuju, vaatad Alinat ning lihtsalt oled varsti sama rõõmus. Seal grupis ta on lives küll Jarmo nime all.

Alinat minge kyll vaatama🙃.

Hullud muidugi on igalpool. Olen hetkel hommikuses Tallinna bussis ja siin on yks mees, kes käib ja sulgeb kõigi ventilatsioone. Kohe muidugi tuli välja ka, et miks. Ta käis just wc-s suitsetamas. Selline kavalpea siis. Kuigi jah, korras tal kupli all kõik kindlasti ei ole.

Aga minge vaadake Alinat 😉.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?