Lihtsalt niisama mõnus päev

Täna oli väga mõnus päev. Esiteks oli kool ainult lõunani ja teiseks läksin ma lõpuks Blissi lõunale. Olen mõelnud, et tahaks minna aga pole kambajõmme leidnud ning pealegi olen ma niiii lihausku inimene. Täna aga läksin siis yksinda sinna lõunatama. 

Blissis on väga lahe sisekujundus. Astud sisse ja kohe tunned ennast koduselt. Värviküllane ja rõõmus koht. Mu enda kodu on ka selline väheke teismoodi, seega oli Bliss kohe esimesest silmapilgust minu jaoks eriti hingelähedane. Nagu kodus oleks😊.

Toiduvalik on väga mitmekesine ja väga värviline. Ma pean ütlema, et minu lihausk sai täna murtud. Taimetoit on lihtsalt imehea. Täna olid lemmarid peedikotletid ja kikerherne-õuna-karri salat. Muidugi hummus oli ka super. Mitte, et ma nyyd lihast loobuks aga rohkem taimset toitu võiks küll menüüsse lisada. Homseks kooli kaasa ostsingi peedi-kitsejuustu salati ning magustoiduks porgandimahla🙃.

Edasi poodlesin ja ostsin paar kleiti ja yhe seeliku. Aasta alguses ma viisin suurema osa oma riideid ära teisele ringile. Kuidagi oli tunne, et need riided ei sobi mulle enam. Nüüd aga pole midagi selga panna😁. Sain laheda mummulise kleidi ja lisaks yhe roosa mugava pikema tuunika (või on see ka kleit või kleit-tuunika või kuidagi kolmandat moodi). Seeliku sain desigualist on ja täpselt selline paraja pikkusega, parajalt värviline ja natuke naljakas. Täpselt mulle.

Mõnus päev. 

Koolis oli ka tore, harjutasime jälle Tai massaaźi ja ise usun kyll, et olen palju pikemaks venitatud praktikumides.  Igaljuhul tunnen ennast nagu ma oleks plasteliin ja mind võib panna ykskõik mis asendisse. Jalga ma muidugi veel kaela taha ei pane aga kaugel seegi trikk enam ikka on😁. Tuju on ka väga hea. Tai massaaźi paneb kuidagi nalja sees liikuma, olgu see siis energi liikumine või mis iganes aga toreda tuju teeb.

Ma mingi aeg hakkan Tallinnas ja vist ka Tartus praktikat tegema, siis saate kõik tulla minu juurde ja panen teil ka nalja liikuma☺.

Olge mõnusad!


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?