Ma olen hakanud vähem jooma

Lugesin artiklit, et eestlased on hakanud vähem jooma. Ossi on rõõmus. Kahjuks artikli numbrid päris nii positiivselt seda ei kinnita aga noh suured valed, väikesed valed ja statistika.


Mina olen kyll hakanud vähem jooma. Teate miks? Sest organism lihtsalt ei talu pohmelle. Reede õhtul oled näpud püsti kohvikus ja siis edasi on enam vähem ok olla alles kolmapäeval. Isegi siis, kui olen ainult paar pokaali veini libistanud. Vein muidugi ongi kõige hullem🙄. Õlu ka. Kanget alkoholi talub mu vana organism millegipärast paremini.

Kuna ma ei taha päevi kudeda, siis targem on yldse mitte juua. Lihtne.

Pealegi on kuskil kohvikus kygelemine paras piin. Istud ja nagu ei saa ise ka aru, et miks sa seal oled, kui samal ajal saaks hoopis põnevamate asjadega tegeleda.

Samas alkoholi ostan ma ikka, kuid mitte siit. Lätist näiteks. Nyyd tulin Rootsi kruiisilt ja mida ma kotitäie ostsin? Ikka jäägrit ja wiskyt, mitte midagi muud. Millal ma neil punni pealt löön? Jumal ise teab😁.

Tegelikult ma arvan nii, et need inimesed, kes ytlevad, et juhuu ma naudin veini, see on nii hea, siis kamoon. Vein ei ole hea. Minu arvates võib veinid jagada: magus, hapu, kibe ja valge, punane, roosa. Kôik. Maitsev ei ole ykski. Mahl on maitsev.

Õlu. Õlu võtab janu ära. No mida myyti. Vesi võtab janu ära! Tahad või ei taha tunnistada aga kui sa igal õhtul paar või kuus õlli teed, siis oled lihtsalt jota ja mitte midagi muud. Sama on muidugi, kui oled igaõhtune koksilibistaja.

Muidugi ma olen olnud paras viinanina. Reedel vein avada, sest nädal oli ju NII RASKE ja lõõgastust on vaja, oli hea ettekääne 😁. Nüüd ma enam põhjust ei vaja, kui tuleb hull mingi alksi isu, siis joon ja kui ei tule, siis ei joo. Tavaliselt ei tule. Muidugi isu on kummaline sõna. Isu võib tulla heeringa, maasikate või jäätise järele aga vaevalt kellegil tuleb isu viina järele😋. Mõnel napsitrallil ehk tuleb ka.

Kuid jah, liigne joomine on paha, paha. Kehale see ei meeldi ja vaimule see ka ei meeldi. Ära parem joo.


Kas Sina oled hommikusest konjakijoomisest juba loobunud?Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?