Matkal

Täna hommikul läksime õdedega naiskodukaitse proovile. See on selline matkaüritus, kus oled kaardiga maastikul ja erinevates punktides lahendad ülesandeid. 

Kuna kogu nädal oli nii kiire ja maganud olen üsna vähe, siis hommikul mõtlesin kûll pikalt, et miks ometi. Miks ei võiks inimene ennast välja magada, siis linna minna, kohvikus iluleda ja paar napsi teha? No on siis vaja kuskil matkata? Arvestades, et järgmine nädal on jälle hullult kiire ja nädalalõpus sõidan rootsimaale kruiisima ja ylejärgmine nädal olen koolis, nii et enne jaanipäeva vaba kodust päeva vist polegi.

Kuid matkast. No pidi minema. Viskasin kähku võsariided ja lyhikesed pyksid kotti ja sõitsin statokasse, et kohvi ja võileiba saada.

Muidugi hakkas metsas starti oodates vihma sadama. Muidugi ei olnud mul mitte mingeid vihmariideid. Lubas ju päikselt ilma ja pigem olin valmis, et palav on. Märg on väkk olla ja me olime märjad juba enne, kui kuskile läinud olimegi. Seda enam igatsesin oma voodit ja mõnusat laupäeva.

Tegelikult aga tuli kohe päike välja ja ilm läks ilusaks. Imeline eks.


Sääski oli palju aga muidu oli täiesti fun. Loodus lõhnas nagu suur suvi ja kõik õitses.
Rada oli väga mõnus. Oli metsa, olid niit, oli viljapõld ning imelisi veesilmasid.

Muidugi kohe alguses me orienteerusime ennast täielikult võssa. Teadsime, et mingi rägastik on kuskil ees ja seepärast eriti ei põdenud, et ju see ongi. Ei olnud. Kaart vedas ka alt, sest vahepeal oli sealt kus pidi mets olema, puud maha võetud ja oja kinni kasvanud, kuid panime pead kokku ja leidsime oma raja uuesti yles. See rägastik muidugi tuli ka aga selle võsa kõrval, kus meie ekslesime oli see köki-möki😊.

Pilt ka sellest, et appi, kus me nyyd oleme? 😁
Panen siia mõned võsapildid ka. Kuid noh praegu on võsas nii ilus 😊.


Kontrollpunktid oli vanad head meditsiin, toitlustus, side, relv, takistusrada. Uuena oli ohutushoiu punkt. Kõik muu oli tehtav aga sidest ei mäleta kyll muhvigi. Nato tähestik? Alfa, beeta ja edasi on tyhi maa☺. Peab uuesti kursusele minema, mis muud.

Rada oli nii 10 klitsa ja seda oli niiii vähe. Hea meelega oleks edasi pannud. Power tuli sisse ja siis oligi kõik juba läbi.

Igaljuhul on mul hea meel, et koju kotipeale ei jäänud ja ikka metsa läksin. 

Nyyd kihutame maale synnale ja grillimachillima. Sina aga mine metsa 🙃.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?