Millised riideid mehed ei tohi kanda

Viimastel päevadel olen lugenud mitut postitust teemal mutistumine ja riietus. Mutistumime on valik. Näiteks tean inimest, kel olid kaunid pikad blondid juuksed ja ta kandis alati toredaid värvilisi kleite. Või mitte alati, sageli pigem. Siis sai ta ametikõrgendust, läks hoobilt juuksurisse ja lasi lôigata poisipea. Imelikud riided ostis ka. Välja tuli mutt, mis mutt. Kuid jah poisipead ja volangidega pluuse kannavad välja vähesed inimesed.

Kuigi jah, mõni näeb igasuguses mutikleidis püss välja ja teise seljas on kõik mutt mis mutt.

Meeste kohta sellist arutelu tavaliselt ei teki. Ei teagi miks. No mehe kohta virisetakse üldse vähem. Palju te olete kuulnud, et vaata see mees on ennast käest ära lasknud?

Kuid minu vanamehe välimääraja on järgnev.

Minu peas on vanamehe märk need kolme nööbiga triibulised polosärgid. No on kole väljamõeldis.
Umbes selline nagu pildil. Väkkk😕. Seda kolme nööbiga särki sobib väga vähestele. Kõige kindlam on selliseid särke yldse mitte osta.

Põlvpüksid. Sellised mis on täpselt põlvini. Natuke yle põlve on ok aga põlvini on nõme. Sellised pyksid las jäävad väikestele poistele.


Siia juurde sokid ja plätud ning ongi hernehirmutis valmis😁.
Maal meil vanamehed riietuvad alati suvel nii, et on kas see kolmenööbi või ruuduline särk, veidra pikkusega püksid ja sokiplätu jalanõu. Kindel vanamehe suvekostüüm. Muidugi maavanamees lisab siia juurde veel nokatsi. Nokamüts on ka minumeelest asi, mis peaaegu mitte kellegile ei sobi. Virgole sobib, rohkem ei tea kedagi. Kõige kindlam on mitte nokatsit kanda!

Kas keegi ytleb kunagi, et näe see on vanamehestunud? Vist mitte. Lihtsalt mõtetu mees😁. 

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?