Apelsinikoorenahk

Ma olen kogu elu olnud veendunud, et minul küll sellst koledat apelsinikoorenahka ei tule. Pika elu elasin ilma selleta ära.

Ükspäev aga istusin autosse, lühike seelik oli seljas ja avastasin, et issand, mis mu jalgadega juhtunud on. Jõle kole oli. Arvatavasti talvega on tekkinud aga noh tavaliselt ju oma jalgu ei vaata. 

Kust selline asi tuleb? Ja miks ainult naistel? Ma pole kunagi näinud ühtegi meest, kellel oleks jalad nagu apelsinikoor🤔.

Kui guasha teraapiat õppisin, siis õpetaja andis tselluliidi vastase kraapimisskeemi ka. Seda ma enda peal katsetada ei saa, sest seda on vaja teha üle keha. Tegin siis oma skeemi, mida saab ise endale teha. Kasutan punase lille õli ja kraabitsat. Nüüd olen oma jalgu neli korda kraapinud ja vahe on silmnähtav😁. Vägev värk. 

Arendan nyyd oma jalakraapimistehnikat edasi ja proovin jala täiesti puhtaks kraapida. Mul on selline idee tekkinud, et tuleb kokku panna guasha ja lümfimassaaź, et teoreetiliselt see peaks andma kõige parema tulemuse. Loodetavasti.

Kuidas sina tsellukast vabanenud oled?

Kommentaarid

 1. Raudselt on meestel ka, neil lihtsalt karvad katavad ära :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Siis oeaks vist karvaeemaldamise lõpetama😁

   Kustuta
  2. Östrogeen põhjustab tsellulliiti, nii et ei, meestel seda ei tohiks esineda, va anomaaliad. Naistel on parim variant sellest vabanemiseks kaalulangus.

   Kustuta
  3. Nõus. Samas on peenikesi koleda nahaga inimesi ka🤔

   Kustuta
 2. muarust sõna tselluliit on kosmeetikatööstuse väljamõeldis. tegelikult on see lihtsalt see liha, mis pole lihas ja seepärast ongi mitteühtlane. meeste ülekaal näeb suht sarnane välja. isegi pisikestel beebidel näeb nahk selline välja, kuna neil pole ka lihased veel arenenud.

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?