Ära osta rahulolu

See suvi on hullumeelne. Uksest ja aknast sajavad sisse pakkumised, et tule kuskile endas jumalannat avama. Kena kyll jah kui seda niimoodi nipsti teha saab aga noh minu arust lõhnab see ikka ainult raha teenimise järele. No mismoodi seda jumalannat endas 200 raha eest siis avada saab? On keegi juba oma jumalanna enda seest välja lasknud? Kuidas te seda tegite?

Neid jumalate ja jumalannade jne üritusi on ikka väga palju. Ühele oli pannud osalema ennast 370 inimest? Päris müstika.

Ma tegelikult saan aru, et kellegagi mõtteid jagada, koos mediteerida ja lugusid rääkida on tore. Eks paljud on lihtsalt üksikud aga ikka natuke tuleb endale aru anda ka, et see jumalanna ärkab sinu sees ainult siis, kui sa ennast ise sellisena tunned.

Mul oli kunagi selline tige mata õpetaja, kellele meeldis kogu aeg meelde tuletada, et kuskilt ei tule kedagi, kes paneks meile kulbiga mõistust pähe ja veel ebatõenäolisem on, et suvalisel ajal kukub kuldmuna pähe, mis meis kohe matageeniused teeb. Õppida tuleb. Järjekindlalt ja iga päev.  

Sellel tigedal õpsil oli jumala õigus. See kui saa aastas üks nädalavahetus kuskil tsakraid avad ja mediteerid, ei kindlusta sulle rahulolevat elu järgnevaks aastaks. Päriselt ka.

Ärge olge rumalad ausalt. Uskuge mu mata õpsi. Endaga tööd tuleb koguaeg teha ja keegi teine seda meie eest ära teha ei saa.

Ega muud ma öelda ei tahtnudki, jumalanna on täitsa tasuta sinu sees olemas 🙃.


Kommentaarid

  1. ma kahtlustan, et nood, kes jumalannat 200 eurtsi eest endast välja laskma lähevad, on tolle jumalanna juba ammu suure töörabamisega enda seest välja hirmutanud ja too, vaeseke, uitab kuskil ringi ja ootab, millal peremees aega enda jaoks leiaks.

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?