Issand kui palav mul on

Ei ole originaalne palavuse üle vinguda aga no tõesti on hullumaja palav. Kaks viimast päeva ma pole isegi suurt väljas käinud. Laman liikumatult ventilaatori ees ning vahel käin külma dušši all. Mida vähem liikumist seda parem. 

Toomas tuli suurepärasele ideele, et aknad tuleb kinni panna, et siis ei saa soe sisse. Mulle tundub see täitsa napakas idee ja tulemust pole see siiani veel küll andnud.

Järgmine nädal vist veel ja siis peaks selle kuumaga ühelpool olema. Õnneks. 

Sellest ma aru ei saa, et kuigi ma olen kaks nädalat ainult higistanud ja tonnide viisi vett joonud, ometigi ei võta ma grammi ka alla. Kõik tingimused on ju olemas - palju liikumist, palju vett ja vähe süüa? Mulle muidugi ei loe see mitte midagi🙂.

Üks tore asi juhtus ka. Ma pole iial mitte mudagi võitnud. No õnneloosis, kus iga loos võidab, ikka olen aga muidu mitte. Nyyd aga tulid järjest kaks võitu meie perre. Reedel käisime punk-rock festivalil, kuhu Toomas võitis piletid. Täna aga võitsin mina sketceri jooksule kolm tasuta jooksupiletit. Äge mis? Ma loodan, et nüüd hakkabki nii olema, noh et me muudkui võidame tasuta asju😁. 

Aga mina lähen nyyd 13567 korda külma dušši alla ja siis kuulan rändaja saadet, selles kuidas ta Gröönimaal käis😉.


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?