Ma hakkan puhkama

Kevadel olin kindel, et suvel teen tripi kuskile sooja kohta. Suvi on aga nii ilus, et mitte kuskile ei taha siit minna. Nii mõnusad ilmad on 🤩. 

Siis mõtisklesin, et mingi aeg peaks puhkama minema. Kasvõi oma maale aga mul ei ole üldse puhkust vaja. Võiks ju arvata, et ûks töötu muud ei teegi, kui lebab jalad seinal aga tegelikult on mul kaleder nii värviline ja tegemisi täis, et tegelikult on vaba päeva keeruline leida. Võrdlesime Tallinna sõbrannaga just oma kalendreid, et millal saaks saunaõhtu teha ja leidsime esimese vaba augu, mis meile mõlemale sobib 20.augustil 😁. Nüüd on siis ka see auk ära bronnitud.

Kuid ma ei ole üldse väsinud. Puhkama peaks siis ju, kui sa oled väsinud aga kuna mu elu on nii põnev ja vaheldusrikas, siis tõesti - milleks mulle puhkus?

Kuid miks peab puhkama siis kui sa oled juba väga väsinud ja väss vaatab igast nurgast vastu? Niisama võib ju ka. Onju 😏.

Täna peale lõunat sõitsime kõrvemaa rahvusparki, istusime jôe kaldal, jalutasime metsas ja käisime ujumas. 


Ujumas käisime ühes imelises metsajärves. Nime ei tea, sest seal oli niipalju järvi, et nagu ümber pöòrad ennast, on kohe uus järv silmapiiril.
Niiii mônus õhtupoolik. Täiesti puhkuse tunne tuli peale. Siis läksime veel sõpruse kohvikusse söòma ja sealne keskkond oli ka täielik puhkus noh😊.
Imeline koht, mitte mingit sellist tunnet ei ole, et oled Mustamäel.

Kogu selle imelise päeva jooksul otsustasin ära, et lähen homme koju ja teen ka endale kohe neli puhkepäeva. Natuke ümberkorraldamist on aga mis siis. Kôik on võimalik ja hädavajaduse nett on meil ju igalpool olemas.

Seega teen endale minipuhkuse lihtsalt selleks, et hääd ilma nautida.

Mõeldud tehtud! Homme teen praksi ära ja siis lihtsalt lähen ja kulgen paar päeva🙃.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?