Ma järsku nagu ei viitsi midagi teha

Käes on see periood, kus tahaks ainult keras olla ja tukkuda. Kahjuks ei ole see võimalik, sest järgmised kaks nädalat olen Tallinas ja õpin ning alustan praktikatega. Jaaaa jaaaaa mulle meeldib see kõik aga pigem läheks kuskile sooja mere äärde raamatut lugema. No kui saaks kuidagi nii. Aga ei saa. Ex tulevikus saan😁. Kindlasti.

Ex täna lähen vara magama ja magan kohe 10 tundi järjest. Või 12. Igaljuhul palju!

See Hiiumaale minek on ka kahtlane. Telgis tundub, et on öösel külm. Külm mulle ei meeldi. Vaatasin ka majutusasutuste hindasid ja pidin pikali kukkuma. Mingi 100 öö eest enam vähem toas tundub normaalne olevat. Samas päris kindlasti saab 700 soti eest kahekesi juba nädala kuskil lõunamaa saarel vedeleda. Ma saan muidugi aru kyll, et miks siin peaks odavam olema aga on ikka suur vahe, kas sind toidetakse kolm korda päevas või saad ainult voodikoha. Eelistan siis juba seda toiduga varianti.

Toidust rääkides, siis olen jälle paisuma hakanud nagu pall. Tänasest viskan menyyst niipalju süsivesikuid välja, kui vähegi suudan. Mul ei tule ette, et ma oleks rohkem sööma hakanud, kuid ju seda on siis ikka liiga palju.

Olen nyyd ära virisenud ja unelen edasi🙃.Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?