Muretse vähem

Keegi jagas fatsebuukis sellist puud. Vaatasin seda mitu korda ja see see puu on nii õige.
Nagu ma hiljuti kirjutasin, olen mina unistamise ära unustanud. Ehk on see sellepärast, et mul on kõik olemas, millest kunagi unistasin aga kui seda  jätkata, siis saaksin endale ju igasugu uusi asju kokku unistada. Kui ma ainult teaks mida ma tahan?

Kaeblemisega on nii, et eriti ma ei hala. Vahel kyll. Vahel lihtsalt tuleb selline elu mõtetu tunne peale aga see läheb alati ruttu yle.

Suures plaanis aga on mul koguaeg selline zen olla, et vahel hakkan kahtlema, et äkki pole minuga kõik korras 🙃. See jaatamise väljakutse on ka palju juurde andnud, ytlen muudkui jaaa asjadele, mida mul enne teha ei meeldinud.
Õde saatis mulle viimaselt matkalt sellise pildi. Pilt on kyll tegelikult tehtud relva kontrollpunktis aga annab selle minu zeni hästi edasi st ma ei kiirusta, mul on ykskõik palju ma punkte saan, niisama istuda on ka mõnus.

Seda võin ma aga lubada, et nagu muretsemise lõpetad, hakkavad asjad ise sujuma. Ausalt.

Tee rohkem nalja ja pulli. Nali hoiab tuju rõõmsa ja tervise korras.

Käisin sellel nädalal üle pika aja oma arsti juures ja ta ütles ka, et kui ma tema juurde jõudsin, olin nagu hakklihamasinast tulnud aga nüüd on juba täitsa inimese nägu peas😁. Muidugi käin ma seal edasi, sest...mulle meeldib. Pealegi ei ole ma unetusest ikka vaba, on öid kus mul lihtsalt pole und. Vahe on ainult selles, et enne ma olin mures, et mis hommikul saab ja ma ikka pean magama. Nüüd ma lihtsalt ei maga, kui und ei ole. Ühel päeval see uni ju ikka tuleb.

Selle puu ma aga panen omale kuskile nähtavale kohale ja hakkan uuesti unistama 🙃🙃🙃.


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?