Naine, nõrkus on su nimi

Ma võtsin kaaluteema yles jälle. Olen jälle paar kilo üle 90ne kosunud. No ex grill ja chill teevad seda. Suvi juu. Suvel ikka võib. Kaal aga kohe tõuseb.

Nüüd olen tubli olnud. Sain kaalule jälle 8 ette ja puha. Siis aga tulin eile hilisõhtul koju, jõin autos oma banaani-vetika smuutit ning see pidi olema minu viimane söògikord. Und ei tulnud ja vaatasin telksi ning kuputasin nägu. Köògis lõhnas värske j pikk juustusai. Niikaua lõhnas, kui ma ei suutnud vastu panna ja sõin pool saia ära 😭😭😭. No miks ometi?  Miks ma olen nii nõrk?

Saatsin oma kallile Toomasele palvekirja, et ta ei jätaks minusuguse õgardi hammaste raadiusesse saia, muidu olen seal kallal ning tema sai kaob kui mutiaukku.

Siis täna lõunal läksin Arle juurde kohvile ja tema pakkus pirukaid. Hullult pead pirukad oli🤔. Ei ei suutnud ma loomulikult öelda. Nõrk, nõrk, nõrk.

Kuidas vabaneda saiasõltuvusest?

Kommentaarid

 1. minul oli väga lihtne. tegin toidutalumatuse testi ja selgus, et mulle ei sobi pärm. halleluuja.:)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Kahtlustan, et see test mind ei murraks😁

   Kustuta
  2. endale valetada on jube piin. ma parem ei tee seda, on lihtsam.:)

   Kustuta
 2. Ei noh talumatus ei võta isu ära! Ma ei või kartulit ja piima, ikka ju söön.....Aga saia söö ikka vahel, aga korraga vähe. Mul näiteks sai aitab neutraliseerida seda, mis paneb sapikivi tegevusse.
  Oma mehel palu mitte jätta head kraami nägemisulatusse. Mina oma meest palusin küll. Hoopis lihtsam on!

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?