Retrobest

Selline äkkminek oli, et vaatame kas hakkab sadama ja kui ei, siis vist lähme. Kuskil pool kaheksa õhtul lõpuks otsustasime ära, et ok minek. Pühajärve oli paksult masinaid täis, nii et suht kaugele parkisime, seega vantsimist oli. Nagu vanasti, üle heinamaa pidusse.

Pilet kohapeal 35 euri per nägu. Natsa nagu kallivõitu aga oleks võinud alati eelmüügist võtta. Kuna me seda ei teinud, siis pole midagi prigiseda ka. Kui siis seda, et kodukal oli pileti hinnaks 27, kuid ma võisin ka valesti aru saada.

Rahvast oli hullult palju. Mulle tundus, et rohkem kui eelmisel aastal. Lihtsalt satud kuskile voolu ja sind kantakse kuskile😁.

Sellised retronäidiastoad olid vaatamiseks väljas ja paljudele üsna mõnus nostalgialaks eks. Minu jaoks purgid riiulil, ma olin suur purgikoguja😉. Kuigi jah selline kûlmkapp on meil siiani maal kasutuses ja samasuguse pliidi viisime alles kuukese tagasi prygimäele.


Pet shop boys oli nagu ikka. Tore kuulata, muud midagist. Minu jaoks oli üllatus Anne Veski. Me peaegu kõik teame tema laule peast, neid lihtsalt on sadu kordi lastud igalt poolt,kuid Anne ise oli väga äge ja särtsakas laval. 60.aastane? No ilmavõimatu, selline väge täis daame.

Ma polnud varem teda livesi näinud. Pole fänn noh ja nüüd ei välista, et tahan veel tema roosiaeda ja muid lugusid kuulata.

Alphaville oli näiesti möhhhh. Forever young ikka tuli aga noh mono pealt oleks parem olnud😎. Teisi laule ma ei teadnud. Võis olla, et see dancing for me kõlas ka aga minu kõrv seda kinni ei püüdnud.

Hullult külm oli. Igaljuhul tegin mitu viinakoksi, et soe hakkakas aga see oli ainult korraks. Lõpuks oli niiii külm, et viimast esinejat ei hakanud ära ootama. Mu esimene mõte kasukas selga panna, oli täiesti õige aga noh otsustasime ikka nahktagide poole ja see oli suuuuuuur viga😨. Autosse tagasi saime, siis käed surisesid külmast.

Pidu oli tore, inimesed nägid vahvad välja ja kokkuvõttks võib öelda, et käis kah see pidu. Kas see neli tundi koos piletite ja soojajookidega 150 euri väärt oli? Kindlasti mitte. Noh aga ma võtan sellist mõtetut kulu alati nii, et aitähh, et ma saan endale ka selliseid kulusid lubada ja ei pea pärast ainult mannaputru keetma.

Kuid midagi head saime sealt ka. Teate neid 1973 aasta norma mummulisi kuivainetopse? Oleme neid maale otsinud ja nyyd saime retrobestilt 15 rahaga kogu komplekti. Kõik topsid! Vot see on hea. Pilti näitan siis kui need maal riiulisse paigutan.

Vot selline lugu siis selle retrobestiga.

Arvestades tänast ilma, siis õudusunenägu oleks see, et ärkad telklaagris, külm ja paha on olla ning siis pead veel kola kokku pakkima ja näiteks Tallinna sõitma. Liiga vana olen selliste asjade jaoks. Oma soojas voodis on ikka kõige parem ärgata ning pleedi sees sooja kohvi juua😊.

Kuid mine tea, ehk on kunagi meil nii soe juuni lõpp, et ma tantsin varbad paljad pühajärve liival ja ärkan hommikul õnnelikult puu all magamiskotis, iial ei tea😁.

Mõnusat pühapäeva!

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

See ei ole lihtsalt võimalik

NoWay! Palun veel

Kas sul on ökopott?